• Informacje na temat:

  ubezpieczenia finansowe

Artykuły na temat: ubezpieczenia finansowe
 • Na wypadki losowe nie mamy wpływu, ale możemy się zabezpieczyć przed ich skutkami. Jakie ubezpieczenia mamy do wyboru, podpowiada prawnik Przemysław Gronowski.

 • Senat zajmie się dziś rządowym projektem ustawy o ubezpieczeniach upraw i zwierząt gospodarskich. Przepisy mają umożliwić dopłaty z budżetu do rolniczych ubezpieczeń plonów do 65 procent ich stawki. W tym celu zarezerwowano środki przekraczające 900 milionów złotych.

 • Zwróć uwagę Ubezpieczenia na życie to produkt finansowy, który zakłada zabezpieczenie się od ryzyka nagłej śmierci i wiążącą się z tym możliwością spadku dochodów rodziny(...) osoby, ale może zrekompensować straty finansowe spowodowane np. śmiercią głównego żywiciela rodziny. Sprawdź, czym jest ubezpieczenie na życie i jakie są jego rodzaje. Pracuj legalnie Śmierć członka...

 • Posłowie PiS chcą zmiany prawa. To będzie rewolucja w ubezpieczeniu OC pojazdów

  Piotr Liroy-Marzec nie ma już monopolu na walkę z absurdami? Okazuje się, że dwaj posłowie PiS Adam Ołdakowski i Jerzy Gosiewski również postanowili ułatwić życie polskim kierowcom. Parlamentarzyści chcą zmienić przepisy dotyczące obowiązkowego ubezpieczenia OC.

 • Lepiej wydać trochę pieniędzy, ale spać spokojnie, wiedząc, że jeśli coś się zdarzy, dostaniemy wsparcie finansowe. Trzeba tylko mądrze wybrać polisę.

 • Rośnie liczba oszustw w sektorze finansowym i ubezpieczeniach

  Gigantycznie wzrasta skala nadużyć w bankowości i ubezpieczeniach. W ubiegłym roku aż 63 proc. instytucji finansowych zetknęło się z próbą wyłudzenia pieniędzy za pomocą skradzionego lub sfałszowanego dowodu tożsamości.

 • Polisa ochronna zapewnia wypłatę sumy ubezpieczenia, w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Kwota, jaka zostanie wypłacona oraz wysokość składki uzależnione są od ryzyka, czyli od wieku(...) – ubezpieczenie na dożycie (zapewnia wypłatę sumy ubezpieczenia, kiedy dożyjesz do określonego wieku). Część ochronna gwarantuje wypłatę określonej kwoty niezależnie od czasu płacenia składek. Na...

 • Adamczyk: Na poczcie nowe ubezpieczenia dla rolników

  Dopłaty w wysokości 65 proc. składki, 500 mln zł dopłat do ubezpieczeń - z takim kapitałem startuje nowy program ubezpieczeń rolniczych.

 • ...zamiast się zamartwiać, lepiej tak zorganizować swoje sprawy finansowe, by przynajmniej o to być spokojnym. Zabezpiecz spłatę kredytu ✢ Jeśli nie chcesz, by najbliżsi musieli spłacać twój kredyt(...) zostały wymienione w dostarczonych ci przed podpisaniem umowy warunkach ubezpieczenia. Tylko w tych sytuacjach zostaną wypłacone pieniądze, które pokryją twój dług. Zwróć też uwagę na to, czy...

 • Polak i jego finanse cz. 7.: Ubezpieczenie dobrane do potrzeb

  Dostępność obecnych na rynku ubezpieczeń, ich charakteru i specyfiki, może przyprawiać o ból głowy. Nie każdy produkt jest uniwersalny, co oznacza, że przed wyborem konkretnej usługi należy się poważnie zastanowić i określić podstawowe cele, które chcemy osiągnąć.