• Informacje na temat:

  ubezpieczenia indywidualne w pzu

Artykuły na temat: ubezpieczenia indywidualne w pzu
 • Z powodu likwidacji stanowiska straciłam etat. Teraz pracuję tylko na umowach o dzieło. Nie zarejestrowałam się jako bezrobotna, bo nie mogłabym dorabiać. Nie mam więc ubezpieczenia zdrowotnego.

 • PZU stawia na zdrowie

  Miesięcznie z placówek PZU Zdrowie korzysta już ponad 100 tysięcy pacjentów - przede wszystkim posiadających produkty zdrowotne PZU, ale też pacjentów NFZ jak i osób kupujących usługi indywidualne. PZU Zdrowie współpracuje też z 2100 placówkami partnerskimi w 500 miastach i z 50 szpitalami.

 • ...sumy odsetek od oszczędności). Zdecydowało się na nie kilka milionów Polaków. Dziś spora część z nas chciałaby z ubezpieczenia z funduszem zrezygnować. Dlaczego? 1 Bardzo wiele polis zostało(...) również stanowić więcej niż 4 proc. zgromadzonych środków dla umów opłaconych składką jednorazową. PZU - Za likwidację polisolokaty zapłacimy nie więcej niż 4 proc. wartości środków zgromadzonych na...

 • PZU inwestuje w ochronę zdrowia

  Ubezpieczenia zdrowotne, a raczej ekosystem usług związanych z ochroną zdrowia i opieką medyczną będzie strategicznym obszarem działania PZU. Może się okazać, że to jeden z najszybciej rosnących rynków w Polsce. Ubezpieczyciel zamierza mieć w 2020 roku 4 mln klientów takich usług i miliard złotych przychodów.

 • PZU nie chce iść na wojnę cenową w OC

  Rok 2017 był dla grupy PZU znakomity, pomimo wypłat za szkody spowodowane przez huragany. Plany na ten rok może pokrzyżować wojna cenowa w obowiązkowych ubezpieczeniach OC - jeżeli do niej dojdzie. Prezes PZU Paweł Surówka mówi, że oznaki takie już widać, i PZU będzie się starało w niej nie uczestniczyć.

 • PZU rozpoczął sprzedaż ubezpieczenia "PZU Uraz Ortopedyczny" dla klientów, którzy posiadają indywidualnie kontynuowane polisy na życie.

 • PZU zgarnął rekordową składkę w pierwszym półroczu

  Grupa PZU ma za sobą rekordowe półrocze pod względem sprzedaży. Jej składka przypisana brutto wyniosła 11,9 mld zł, co było najlepszym wynikiem w historii. Sam II kwartał 2018 roku też przyniósł rekord pod względem wysokości składki - bo było to 6,1 mld zł. Sytuacja na giełdzie i wzrost rentowności polskich obligacji spowodowały, że nie padły rekordy zysków.

 • Zysk netto grupy PZU w IV kwartale 2014 roku spadł do 403,9 mln zł z 528 mln zł rok wcześniej - wynika z wyliczeń PAP na podstawie raportu rocznego. Zysk PZU okazał się zgodny z oczekiwaniami rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 399,9 mln zł.

 • Ubezpieczenia samochodowe: Uwaga na "angliki"

  Ubezpieczenia samochodowe: Od soboty, 15 sierpnia 2015 roku, pojazdy przystosowana do ruchu lewostronnego mogą przejść badanie w stacji kontroli pojazdów, a potem uzyskać dowód rejestracyjny. OC tzw "anglików" może być jednak bardzo drogie.

 • Jeśli ubezpieczyciele zaczną masowo wprowadzać innowacyjne urządzenia, wzorując się na liderze rynku, to z czasem ceny OC i AC nie będą już tak szybko rosnąć, a być może zostaną zastopowane. Firmy będą prześcigać się w rozdawaniu zniżek i coraz bardziej funkcjonalnych narzędzi. Oczywiście przyniesie im to duże korzyści. Będą one wizerunkowe, ale przede wszystkim finansowe.