• Informacje na temat:

  ubezpieczenia kraków

Artykuły na temat: ubezpieczenia kraków
 • Ubezpieczenia, które są przydatne dla rowerzystów to: OC – potrzebne, kiedy zdarzy się wpaść na jakiś pojazd lub potrącić kogoś i spowodować szkodę, Casco – przyda się(...) ubezpieczenia. Polisa TU Europa zależnie od standardu kosztuje 40 zł lub 52 zł. W PZU można zapłacić np. za 3 miesiące 110 zł. Na Europ Assistance trzeba wyłożyć 149 zł, ale za to na cały rok. Przydatne...

 • Średnie ceny OC wzrosły w porównaniu z poprzednim rokiem o 19 proc, a najtańsze OC 2016 oferują Liberty Ubezpieczenia, Benefia i AXA Direct. Z czego wynikają podwyżki i czy ubezpieczenia komunikacyjne będą wciąż drożeć? W pierwszym w 2016 roku raporcie o cenach ubezpieczenia OC sprawdziliśmy, które towarzystwa mają najtańsze ubezpieczenie samochodu i ile zapłacą kierowcy w poszczególnych miastach

 • Kupiłam nowy rower, wydałam sporo pieniędzy. Dojeżdżam nim do pracy, na zakupy, wszędzie… Chciałabym go ubezpieczyć, ale nie znajduję oferty. Czyżby nikt takiego ubezpieczenia nie proponował? - pyta Marta z Krakowa.

 • Ceny OC spadły. Ile zapłacimy za ubezpieczenie?

  Za OC płaciliśmy mniej. W styczniu cena ubezpieczenia była nieco niższa, spadła o 0,7 proc. w odniesieniu do poprzedniego miesiąca. To oznacza, że mieliśmy do czynienia z pierwszą od blisko dwóch lat obniżką cen polis OC. Czy to chwilowy trend czy ceny OC spadną?

 • Rzeczywiście pracownicy banków często wymuszają na kredytobiorcy wykupienie ubezpieczenia na wypadek śmierci czy poważnej choroby. Zachwalają, że nie potrzeba ani badań, ani zbędnych formalności(...) sądową. Jeśli uda się wykazać, że firma dopuściła się wobec Pani nieuczciwej praktyki rynkowej, może Pani domagać się unieważnienia umowy i zwrotu kosztów związanych z zakupem ubezpieczenia.

 • Ceny ofertowe w Krakowie nieznacznie niższe niż przed rokiem

  Jak wynika z najnowszego raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, ceny krakowskich mieszkań zamieszczone w ofertach są o kilkadziesiąt złotych niższe niż rok temu. Co ciekawe, za kwotę mniejszą od średniej ceny wystawiana jest niemal połowa lokali. Natomiast najdroższa nieruchomość z krakowskiego rynku została wyceniona na 4,5 mln zł. Osoby planujące zaciągnięcie kredytu hipotecznego powinny się liczyć z tym, że będzie on droższy i trudniej dostępny niż w tym roku.

 • Ile zarabiają mieszkańcy Krakowa?

  ...) i ubezpieczeniach (4400 zł). Najniższe płace otrzymywali zatrudnieni w sektorach kontrolowanych głównie przez państwo: szkolnictwie wyższym i sektorze publicznym (3000 zł), służbie zdrowia (2820 zł...

 • Raport bieżący nr 37/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Bumech S.A. (dalej: Emitent, Spółka, Bumech) informuje, iż dnia 30.03.2017...

 • Kto ile zarabia w branży ubezpieczeniowej?

  Osoby pracujące w przedsiębiorstwach z kapitałem polskim zarabiały w ubezpieczeniach o 40 procent mniej niż zatrudnieni w firmach z przewagą kapitału zagranicznego - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak.

 • Od nowego roku Rynek Główny pod specjalną ochroną

  Od przyszłego roku płyta Rynku Głównego i otaczające ją ulice będą bardziej chronione przed skutkami imprez masowych. Ich organizatorzy będą zobowiązani do wpłacenia kaucji i wykupienia ubezpieczenia - poinformował we wtorek krakowski magistrat.