• Informacje na temat:

  ubezpieczenia oc ac

Artykuły na temat: ubezpieczenia oc ac
 • Suma ubezpieczenia to górna granica, czyli maksymalna wartość, do której ponosi odpowiedzialność ubezpieczyciel. Wysokość sumy ubezpieczenia ustalasz sama.

 • Duży popyt na ubezpieczenia transakcyjne

  Ubezpieczenia wspierające transakcje fuzji i przejęć cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Ubezpieczyciele są coraz bardziej elastyczni, pomimo że szkodowość rośnie.

 • Ochrona bagażu obejmuje jego uszkodzenie, zniszczenie lub zagubienie, często też opóźnienie związane z jego dostarczeniem. Niezależnie od ubezpieczenia,...

 • Liberty Direct zmienia nazwę na Liberty Ubezpieczenia. Nowa marka to kolejny krok w strategii biznesowej firmy, która zakłada większą dywersyfikację oferty oraz dalszy rozwój kanałów dystrybucji. Jednocześnie Liberty Ubezpieczenia wprowadza produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Polisa ochronna zapewnia wypłatę sumy ubezpieczenia, w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Kwota, jaka zostanie wypłacona oraz wysokość składki uzależnione są od ryzyka, czyli od wieku(...) – ubezpieczenie na dożycie (zapewnia wypłatę sumy ubezpieczenia, kiedy dożyjesz do określonego wieku). Część ochronna gwarantuje wypłatę określonej kwoty niezależnie od czasu płacenia składek. Na...

 • Ubezpieczenie zdrowotne dziecka kończącego naukę

  Obowiązkiem osoby podlegającej ubezpieczeniu zdrowotnemu jest zgłoszenie do niego członków swojej rodziny. W taki sposób zgłasza się do tego ubezpieczenia m.in. dzieci.

 • ...ubezpieczenia i trwała po jego ustaniu. Zasiłek będzie przysługiwał też, jeśli zachoruje pani już po ustaniu zatrudnienia, pod warunkiem że niezdolność do pracy powstała nie później niż 14 dni od(...), prawo do świadczeń zostanie przywrócone. Podobnie jeśli zarejestruje się pani jako bezrobotna. Jeśli nie będzie pani miała własnego tytułu do ubezpieczenia zdrowotnego, do ubezpieczenia będzie mógł...

 • Senat zajmie się dziś rządowym projektem ustawy o ubezpieczeniach upraw i zwierząt gospodarskich. Przepisy mają umożliwić dopłaty z budżetu do rolniczych ubezpieczeń plonów do 65 procent ich stawki. W tym celu zarezerwowano środki przekraczające 900 milionów złotych.

 • ...zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna, by zyskać prawo do ubezpieczenia – pracuje przecież na podstawie umowy o dzieło. Pani Natalia jest rozwódką. Nie może więc być także zgłoszona do ubezpieczenia przez męża. Jeśli chce mieć pewność, że w razie choroby lub wypadku będzie mogła skorzystać z bezpłatnych świadczeń medycznych, musi przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego...

 • Planując wymarzony urlop, najczęściej myślimy tylko o wypoczynku i przyjemnościach, a nie o tym, że może nas spotkać w jego trakcie coś nieprzyjemnego. Co jednak, jeśli na wakacjach złamiemy rękę albo zachorujemy? Przed wyjazdem na urlop warto pamiętać o ubezpieczeniu, dzięki któremu widmo choroby lub wypadku nie zepsuje nam miłego wyjazdu.