• Informacje na temat:

  ubezpieczenia oc samochodu

Artykuły na temat: ubezpieczenia oc samochodu
 • Suma ubezpieczenia to górna granica, czyli maksymalna wartość, do której ponosi odpowiedzialność ubezpieczyciel. Wysokość sumy ubezpieczenia ustalasz sama.

 • Amerykanie myślą, że ubezpieczenie czerwonego samochodu jest droższe

  Ubezpieczenie czerwonego samochodu jest droższe niż polisa dla pojazdów w innym kolorze - tak myśli prawie połowa Amerykanów.

 • ...w wakacje i poza terenem szkoły. 4. Zwróć uwagę na wysokość składki, bo od tego zależy zazwyczaj kwota odszkodowania. Ubezpieczenia oferowane za pośrednictwem szkół czy zakładów pracy zwykle nie są zbyt wysokie. 5. Jeśli masz kilka polis NNW, np. opłaconą wraz z ubezpieczeniem samochodu, w pracy, wykupioną przez klub fitness, w którym ćwiczysz, pamiętaj, że w razie nieszczęśliwego wypadku...

 • Wyjeżdżasz na wakacje? Pamiętaj nie tylko o ubezpieczeniu turystycznym

  Kiedy słyszymy "ubezpieczenie na wakacje", zwykle myślimy o ubezpieczeniu turystycznym, zapewniającym ochronę podczas wyjazdu. Nieszczęście może jednak spotkać nie tylko nas, lecz także nasz dom, który często pozostawiamy bez opieki. Osoby udające się w podróż samochodem powinny dodatkowo rozważyć zakup assistance komunikacyjnego.

 • Poszkodowany może dochodzić odszkodowania za naprawę samochodu czy rekompensaty za utratę zdrowia z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Na tym nie koniec.

 • Czynsz za najem samochodu oraz wydatki na jego ubezpieczenie a limit "kilometrówki" - wyrok NSA

  Czynsz za najem samochodu oraz wydatki na jego ubezpieczenie a limit "kilometrówki" - wyrok NSA.

 • ...z ubezpieczenia należy wysłać listem poleconym. Płać od razu Ubezpieczenie samochodu to spory wydatek. Nie zawsze mamy tyle gotówki, aby od(...) czasem, dzięki bezpośredniej rozmowie, możemy zaoszczędzić więcej. Większość agentów ma bowiem możliwość zaoferowania dodatkowej zniżki, sięgającej nawet 20% wartości ubezpieczenia. Trzeba tylko trochę się...

 • W porównaniu z poprzednim rokiem, średnia cena ubezpieczenia OC dla samochodu osobowego w marcu 2017 r. wzrosła.

 • ...ubezpieczenia, że nie wezmą odpowiedzialności np. za wyszarpnięcie nam torebki z samochodu.(...). telefonu. Cena ubezpieczenia damskiej torebki nie jest wysoka – wynosi kilkadziesiąt złotych rocznie. Odszkodowanie za skradzioną torebkę uzyskamy m.in. z ubezpieczenia PZU DOM Plus, Compensa Rodzina...

 • Drożeją ubezpieczenia OC. Jak obniżyć koszty

  W ostatnim czasie składki obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych mocno wzrosły. Jest to zła wiadomość dla milionów właścicieli aut w Polsce, którzy prawdopodobnie zastanawiają się, w jaki sposób uniknąć podwyżek. Część z nich może dojść do wniosku, że rozwiązaniem tej sytuacji jest rezygnacja z AC lub assistance, jednak taka decyzja może mieć negatywne konsekwencje. Expander podpowiada, jakie działania podjąć, by obniżyć składkę nawet o kilkaset złotych, nie tracąc na ochronie.