• Informacje na temat:

  ubezpieczenia olsztyn

Artykuły na temat: ubezpieczenia olsztyn
 • Zawsze byłam zdrowa, nie brałam zwolnień. Mam 56 lat. Półtora miesiąca temu rozchorowałam się i musiałam wziąć L4. Po powrocie przepracowałam kilka dni i… trafiłam do szpitala. Za drugim razem dostałam niższą pensję. Dlaczego, przecież mąż dostarczał zwolnienia natychmiast!? Dominika, Olsztyn...

 • Ceny OC spadły. Ile zapłacimy za ubezpieczenie?

  Za OC płaciliśmy mniej. W styczniu cena ubezpieczenia była nieco niższa, spadła o 0,7 proc. w odniesieniu do poprzedniego miesiąca. To oznacza, że mieliśmy do czynienia z pierwszą od blisko dwóch lat obniżką cen polis OC. Czy to chwilowy trend czy ceny OC spadną?

 • Jakie obowiązki w zakresie opłacania składek na ubezpieczenie ma rolnik, który zamierza zatrudnić pracownika sezonowego w ramach umowy zlecenia? Czy grożą jakieś konsekwencje za przyjęcie go bez umowy? - pyta Adam Biernacki z Olsztyna.

 • Kierowcy muszą liczyć się z podwyżkami cen OC

  Po ubiegłorocznej stabilizacji cen polis OC w 2018 roku spodziewane są podwyżki, ale nie będą one tak znaczące jak w latach 2015-2016 - oceniają eksperci mfind.pl.

 • Córka sprzedała auto. Kilka miesięcy później okazało się, że nowy właściciel nie zmienił tablic i kradł benzynę ze stacji benzynowych (odjeżdżał bez płacenia). Teraz córka ma kłopoty i musi się tłumaczyć na policji. Czy można jakoś uniknąć takich sytuacji? – pyta Ryszarda z Olsztyna.

 • Rewolucja w systemie badań okresowych pojazdów: spóźniony przegląd będzie słono kosztował

  Nawet 200 km do przejechania, by zdobyć stempel w dowodzie rejestracyjnym, i to za dwa razy wyższą cenę? Taki może być efekt nowych przepisów, które proponuje rząd dla zapominalskich kierowców. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa (MIB) szykuje rewolucję w systemie badań okresowych pojazdów. Przegapienie terminu badań może sporo kosztować - czasu i pieniędzy.

 • Bajońskie warszawskie pensje. Prawda czy mit?

  ...podatku i ubezpieczenia społecznego 6104 zł, podczas gdy w całej Polsce było to 4622 zł. Nawet dwa razy więcej w Warszawie Żeby jednak nie było tak różowo, ceny w Warszawie wyraźnie różnią się niż(...) miast (Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kielce, Lublin, Olsztyn, Opole, Rzeszów, Szczecin oraz Zielona Góra) jest to przeciętnie ok. 5 tys zł. Koszt zakupu większości towarów niewiele różni się od...

 • Reklamacja sprzętu stanie się prostsza

  Można przekazać swój udział w rzeczy drugiemu współwłaścicielowi i będzie on mógł skorzystać ze wszelkich uprawnień z tytułu rękojmi - uznał Sąd Okręgowy w Olsztynie.

 • Rafalska: Niska stopa bezrobocia w Polsce powodem do zadowolenia

  Dane o bezrobociu, które w poniedziałek podał Eurostat Elżbieta Rafalska skomentowała we wtorek na konferencji prasowej w Olsztynie. - Dokonaliśmy kolejnej zmiany w poziomie bezrobocia. Jesteśmy za(...). więc mamy połowę średniego unijnego poziomu bezrobocia - podkreśliła minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Rafalska podając te dane w Olsztynie przyznała, że jest w regionie, "który w skali...

 • Zrezygnuj z auta - zamieszkasz na swoim za sześć lat

  269 mln złotych dziennie - aż tyle kosztuje Polaków użytkowanie samochodów osobowych - wynika z szacunków Open Finance. Na tę kwotę składają się nie tylko wydatki na paliwo, ale też utrzymanie auta, jego ubezpieczenie oraz postępująca utrata wartości samego samochodu.