• Informacje na temat:

  ubezpieczenia pzu

Artykuły na temat: ubezpieczenia pzu
 • ...ubezpieczenia. Polisa TU Europa zależnie od standardu kosztuje 40 zł lub 52 zł. W PZU można zapłacić np. za 3 miesiące 110 zł. Na Europ Assistance trzeba wyłożyć 149 zł, ale za to na cały rok. Przydatne(...) Ubezpieczenia, które są przydatne dla rowerzystów to: OC – potrzebne, kiedy zdarzy się wpaść na jakiś pojazd lub potrącić kogoś i spowodować szkodę, Casco – przyda się...

 • Na wakacje zabierz ubezpieczenie

  Lepiej dmuchać na zimne niż się gorącym sparzyć - tak głosi stare przysłowie. A dzięki PZU Pomoc w tym roku każde dziecko w Polsce może być objęte ubezpieczeniem NNW na cały okres wakacji.

 • Kupiłam nowy rower, wydałam sporo pieniędzy. Dojeżdżam nim do pracy, na zakupy, wszędzie… Chciałabym go ubezpieczyć, ale nie znajduję oferty. Czyżby nikt takiego ubezpieczenia nie proponował? - pyta Marta z Krakowa.

 • PZU rozpoczął sprzedaż ubezpieczenia "PZU Uraz Ortopedyczny" dla klientów, którzy posiadają indywidualnie kontynuowane polisy na życie.

 • .... telefonu. Cena ubezpieczenia damskiej torebki nie jest wysoka – wynosi kilkadziesiąt złotych rocznie. Odszkodowanie za skradzioną torebkę uzyskamy m.in. z ubezpieczenia PZU DOM Plus, Compensa Rodzina(...) ubezpieczenia, że nie wezmą odpowiedzialności np. za wyszarpnięcie nam torebki z samochodu.

 • UOKiK zakwestionował praktyki PZU ws. ubezpieczenia OC

  Powszechny Zakład Ubezpieczeń mógł ograniczać prawo konsumentów w sprawie komunikacyjnych ubezpieczeń OC - stwierdził Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W efekcie PZU będzie musiało zwrócić część pobranych składek.

 • Pracownicy PGG skorzystają ze zniżek i rabatów - m.in. w PZU i na stacjach PKN Orlen

  ...​Pracownicy Polskiej Grupy Górniczej (PGG) i członkowie ich rodzin będą mogli skorzystać z programów rabatowych na towary oraz usługi, świadczone przez kilka firm. Zapłacą mniej np. za paliwo, ubezpieczenia oraz korzystanie z obiektów sportowych i kulturalnych.

 • PZU i Atlantic Council zawarły partnerstwo strategiczne

  Atlantic Council i PZU SA podpisały w piątek wieloletnią umowę o partnerstwie strategicznym - poinformowała spółka. Dodano, że w ramach partnerstwa PZU będzie m.in. angażować się w pogłębianie sojuszu strategicznego oraz relacji gospodarczych pomiędzy Polską i USA.

 • Moja mama zmarła 15 lat temu. Nie miałam pojęcia, że należą mi się pieniądze z jej polisy w PZU. Dowiedziałam się o tym niedawno. Czy odzyskam te pieniądze? Genowefa z Rudy Śląskiej...

 • Zysk grupy PZU powyżej oczekiwań

  Zysk netto grupy PZU w pierwszym kwartale 2015 roku wzrósł do 941,3 mln zł z 760,4 mln zł rok wcześniej - podała spółka w komunikacie. Zysk PZU okazał się 6 proc. powyżej oczekiwań rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 890,8 mln zł.