• Informacje na temat:

  ubezpieczenia wrocław

Artykuły na temat: ubezpieczenia wrocław
 • Superhub 3M we Wrocławiu wyrasta na największą inwestycję firmy w Europie

  ...3M Wrocław, czyli europejskie serce działalności amerykańskiej spółki 3M, zatrudniającej w Polsce ponad 3000 osób, zapowiada konsekwentny wzrost inwestycji i zwiększenie zatrudnienia w obszarze manufacturingu.

 • Średnie ceny OC wzrosły w porównaniu z poprzednim rokiem o 19 proc, a najtańsze OC 2016 oferują Liberty Ubezpieczenia, Benefia i AXA Direct. Z czego wynikają podwyżki i czy ubezpieczenia komunikacyjne będą wciąż drożeć? W pierwszym w 2016 roku raporcie o cenach ubezpieczenia OC sprawdziliśmy, które towarzystwa mają najtańsze ubezpieczenie samochodu i ile zapłacą kierowcy w poszczególnych miastach

 • Jestem studentką. W wakacje chciałabym sobie dorobić, pracując jako kelnerka. Zastanawiam się jaką umowę może mi zaproponować przyszły pracodawca i czy muszę to zgłosić do ZUS-u? Z kolei mama martwi się, że będzie musiała mnie wyrejestrować z ubezpieczenia (zgłosiła mnie jako członka rodziny). Powiedzcie, jakie dokumenty będą potrzebne, by uzyskać pracę w restauracji? Kamila z Wrocławia...

 • Jest sposób na zahamowanie wzrostu składek OC

  - Taki efekt mogłaby przynieść standaryzacja wysokości zadośćuczynień. Na zmianach mogliby jednak stracić poszkodowani - ostrzega rzecznik finansowy.

 • Słyszałam, że upadło znane biuro podróży. Czy to prawda, że niektóre z nich dają klientom pełną ochronę przed bankructwem? Magda P. z Wrocławia.

 • Kierowcy muszą liczyć się z podwyżkami cen OC

  Po ubiegłorocznej stabilizacji cen polis OC w 2018 roku spodziewane są podwyżki, ale nie będą one tak znaczące jak w latach 2015-2016 - oceniają eksperci mfind.pl.

 • Prowadzę niewielką firmę. Moi pracownicy mają służbowe samochody, by mogli szybko dojechać do klientów. Korzystają z nich także w celach prywatnych. Jak powinnam rozliczyć z fiskusem paliwo, które wówczas zużywają? Jako dodatkowy przychód? Ewa z Wrocławia...

 • Jest sposób na niższe OC

  Telematyka w przypadku samochodów pozwala zaobserwować szereg parametrów związanych z używaniem pojazdu, jak np. przyśpieszenie, hamowanie, prędkość i wiele innych. W oparciu o uzyskane dane możliwe jest określenie profili kierowców lub określenie, jak daleko jest kierowca od profilu wzorcowego. Telematyka pomaga obniżyć składki OC kierowcom, którzy jeżdżą bezpiecznie, także tym młodym.

 • Jestem na dwumiesięcznym wypowiedzeniu. Szef polecił mi nadal wykonywać pracę. Czy poniosę jakieś konsekwencje, jeśli wezmę zwolnienie lekarskie? Anna z Wrocławia.

 • Zarząd spółki Dent-a-Medical S.A. z siedzibą w Rzeszowie (dalej: Emitent) otrzymał w dniu dzisiejszym postanowienie Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej...