• Informacje na temat:

  ubezpieczenie firmy

Artykuły na temat: ubezpieczenie firmy
 • Dobrym pomysłem jest skorzystanie z internetowych porównywarek (np. ipolisa.pl, wygodnie.pl lub ubezpieczeniemieszkania.pl). Wypełnienie formularza pozwoli się zorientować, ile(...) odpowiedzialności firmy. Każda ma swoją listę wyłączeń, czyli sytuacji, za które nie bierze odpowiedzialności (np. szkody powstałe na skutek wad konstrukcyjnych domu, zalanie lokalu przez przeciekający dach czy...

 • Liberty Direct zmienia nazwę na Liberty Ubezpieczenia. Nowa marka to kolejny krok w strategii biznesowej firmy, która zakłada większą dywersyfikację oferty oraz dalszy rozwój kanałów dystrybucji. Jednocześnie Liberty Ubezpieczenia wprowadza produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Firmy ubezpieczeniowe proponują polisy, dzięki którym dostaniemy odszkodowanie, jeśli na ulicy złodziej wyrwie nam torebkę.

 • Planując wymarzony urlop, najczęściej myślimy tylko o wypoczynku i przyjemnościach, a nie o tym, że może nas spotkać w jego trakcie coś nieprzyjemnego. Co jednak, jeśli na wakacjach złamiemy rękę albo zachorujemy? Przed wyjazdem na urlop warto pamiętać o ubezpieczeniu, dzięki któremu widmo choroby lub wypadku nie zepsuje nam miłego wyjazdu.

 • Firmy ubezpieczeniowe będą od nowego roku zobowiązane do przeprowadzenia starannej analizy potrzeb osoby, która chce wykupić ubezpieczenie o charakterze inwestycyjnym (np. polisę na życie).

 • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej może być związane z ryzykiem. Każdy przedsiębiorca powinien być przygotowany na różnego rodzaju niebezpieczeństwa związane nie tylko z rodzajem prowadzonej działalności, ale także ze zdarzeniami losowymi. Właśnie dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu, które odpowiednio zabezpieczy majątek i płynność finansową przedsiębiorcy.

 • Outsourcing pracowników nadużywany przez nieuczciwe firmy

  ...​Na polskim rynku pracy tzw. outsourcing pracowników nie jest regulowany szczegółowymi przepisami prawa. Dla wielu pracodawców jest to korzystne, umożliwiające elastyczność narzędzie, ale nieuczciwe firmy wykorzystują tę furtkę, obchodząc dzięki niej przepisy o pracy tymczasowej. Skorzystanie z usług takiej firmy może okazać się dla pracodawcy kosztowne.

 • Resort rolnictwa chce upowszechnić ubezpieczenia pakietowe

  Upowszechnienie tych ubezpieczeń zakłada projektowana zmiana ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. Zmiana przepisów ma zapewnić producentom rolnym szerszy dostęp do ubezpieczeń z dopłatą z budżetu. Projekt trafił właśnie do konsultacji społecznych. Zdaniem ekspertów zakłady ubezpieczeniowe czeka boom na atrakcyjne polisy dofinansowywane z budżetu.

 • Pracujesz jako kurier? Upewnij się, że posiadasz ubezpieczenie dla kurierów!

  Ochrona z ubezpieczenia Polisa dla kuriera powinna oferować więcej, niż zwykłe ubezpieczenie dla kierowcy. Idealne ubezpieczenie roztacza ochronę nad kierowcą, oddanym mu pod opiekę pojazdem oraz(...) własne życie i zdrowie w przyszłości może mieć przykre w skutkach konsekwencje. Co wcale nie oznacza, że trzeba zdecydować się na ubezpieczenie z górnej półki cenowej. Dlatego zanim zdecydujesz się na...

 • Trybunał oceni ubezpieczenia z wkładką

  Czy sprzedaż polisy z elementami inwestycyjnymi to pośrednictwo ubezpieczeniowe, czy może już doradztwo inwestycyjne? Odpowiedź na to pytanie poznamy jutro. Jest istotna dla setek tysięcy Polaków.