• Informacje na temat:

  ubezpieczenie firmy

Artykuły na temat: ubezpieczenie firmy
 • Dobrym pomysłem jest skorzystanie z internetowych porównywarek (np. ipolisa.pl, wygodnie.pl lub ubezpieczeniemieszkania.pl). Wypełnienie formularza pozwoli się zorientować, ile(...) odpowiedzialności firmy. Każda ma swoją listę wyłączeń, czyli sytuacji, za które nie bierze odpowiedzialności (np. szkody powstałe na skutek wad konstrukcyjnych domu, zalanie lokalu przez przeciekający dach czy...

 • Liberty Direct zmienia nazwę na Liberty Ubezpieczenia. Nowa marka to kolejny krok w strategii biznesowej firmy, która zakłada większą dywersyfikację oferty oraz dalszy rozwój kanałów dystrybucji. Jednocześnie Liberty Ubezpieczenia wprowadza produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Firmy ubezpieczeniowe proponują polisy, dzięki którym dostaniemy odszkodowanie, jeśli na ulicy złodziej wyrwie nam torebkę.

 • Planując wymarzony urlop, najczęściej myślimy tylko o wypoczynku i przyjemnościach, a nie o tym, że może nas spotkać w jego trakcie coś nieprzyjemnego. Co jednak, jeśli na wakacjach złamiemy rękę albo zachorujemy? Przed wyjazdem na urlop warto pamiętać o ubezpieczeniu, dzięki któremu widmo choroby lub wypadku nie zepsuje nam miłego wyjazdu.

 • Firmy ubezpieczeniowe będą od nowego roku zobowiązane do przeprowadzenia starannej analizy potrzeb osoby, która chce wykupić ubezpieczenie o charakterze inwestycyjnym (np. polisę na życie).

 • Prywatne ubezpieczenia coraz częściej wspierają system ochrony zdrowia

  Ubezpieczenia są coraz ważniejsze dla gospodarki. Dają m.in. dostęp do leczenia 2 mln Polaków i ochraniają 1,7 bln zł majątku firm.

 • Outsourcing pracowników nadużywany przez nieuczciwe firmy

  ...​Na polskim rynku pracy tzw. outsourcing pracowników nie jest regulowany szczegółowymi przepisami prawa. Dla wielu pracodawców jest to korzystne, umożliwiające elastyczność narzędzie, ale nieuczciwe firmy wykorzystują tę furtkę, obchodząc dzięki niej przepisy o pracy tymczasowej. Skorzystanie z usług takiej firmy może okazać się dla pracodawcy kosztowne.

 • Resort rolnictwa chce upowszechnić ubezpieczenia pakietowe

  Upowszechnienie tych ubezpieczeń zakłada projektowana zmiana ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. Zmiana przepisów ma zapewnić producentom rolnym szerszy dostęp do ubezpieczeń z dopłatą z budżetu. Projekt trafił właśnie do konsultacji społecznych. Zdaniem ekspertów zakłady ubezpieczeniowe czeka boom na atrakcyjne polisy dofinansowywane z budżetu.

 • Wyjeżdżając na zagraniczny urlop Polacy wykupują dodatkowe ubezpieczeniekosztów leczenia i nieszczęśliwych...

 • Trybunał oceni ubezpieczenia z wkładką

  Czy sprzedaż polisy z elementami inwestycyjnymi to pośrednictwo ubezpieczeniowe, czy może już doradztwo inwestycyjne? Odpowiedź na to pytanie poznamy jutro. Jest istotna dla setek tysięcy Polaków.