• Informacje na temat:

  ubezpieczenie indywidualne w pzu

Artykuły na temat: ubezpieczenie indywidualne w pzu
 • Od umowy o dzieło nie są bowiem odprowadzane składki na to ubezpieczenie. Nie mam też męża, który mógłby mnie ubezpieczyć w swoim zakładzie pracy. Gdy zachoruję, to za leczenie będę musiała płacić z własnej kieszeni. Nie wiem, co zrobić... - pyta Irena z Wałbrzycha. Ma Pani do wyboru aż kilka możliwości. Ubezpieczenie zdrowotne może Pani nabyć w różnych towarzystwach...

 • PZU rozpoczął sprzedaż ubezpieczenia "PZU Uraz Ortopedyczny" dla klientów, którzy posiadają indywidualnie kontynuowane polisy na życie.

 • ...również stanowić więcej niż 4 proc. zgromadzonych środków dla umów opłaconych składką jednorazową. PZU - Za likwidację polisolokaty zapłacimy nie więcej niż 4 proc. wartości środków zgromadzonych na...

 • PZU zgarnął rekordową składkę w pierwszym półroczu

  Grupa PZU ma za sobą rekordowe półrocze pod względem sprzedaży. Jej składka przypisana brutto wyniosła 11,9 mld zł, co było najlepszym wynikiem w historii. Sam II kwartał 2018 roku też przyniósł rekord pod względem wysokości składki - bo było to 6,1 mld zł. Sytuacja na giełdzie i wzrost rentowności polskich obligacji spowodowały, że nie padły rekordy zysków.

 • PZU stawia na zdrowie

  Miesięcznie z placówek PZU Zdrowie korzysta już ponad 100 tysięcy pacjentów - przede wszystkim posiadających produkty zdrowotne PZU, ale też pacjentów NFZ jak i osób kupujących usługi indywidualne. PZU Zdrowie współpracuje też z 2100 placówkami partnerskimi w 500 miastach i z 50 szpitalami.

 • PZU inwestuje w ochronę zdrowia

  Ubezpieczenia zdrowotne, a raczej ekosystem usług związanych z ochroną zdrowia i opieką medyczną będzie strategicznym obszarem działania PZU. Może się okazać, że to jeden z najszybciej rosnących rynków w Polsce. Ubezpieczyciel zamierza mieć w 2020 roku 4 mln klientów takich usług i miliard złotych przychodów.

 • Ubezpieczenia samochodowe: Uwaga na "angliki"

  Ubezpieczenia samochodowe: Od soboty, 15 sierpnia 2015 roku, pojazdy przystosowana do ruchu lewostronnego mogą przejść badanie w stacji kontroli pojazdów, a potem uzyskać dowód rejestracyjny. OC tzw "anglików" może być jednak bardzo drogie.

 • Jeśli ubezpieczyciele zaczną masowo wprowadzać innowacyjne urządzenia, wzorując się na liderze rynku, to z czasem ceny OC i AC nie będą już tak szybko rosnąć, a być może zostaną zastopowane. Firmy będą prześcigać się w rozdawaniu zniżek i coraz bardziej funkcjonalnych narzędzi. Oczywiście przyniesie im to duże korzyści. Będą one wizerunkowe, ale przede wszystkim finansowe.

 • Rząd chce, żeby PZU zatrzymało podwyżki OC

  Rząd wymusza na PZU zastopowanie podwyżek ubezpieczeń OC. Od nowego roku największy polski ubezpieczyciel ma zatrzymać wzrost stawek za obowiązkowe dla kierowców polisy - ustalili dziennikarze RMF FM.

 • 9 stycznia będziemy chcieli ogłosić coś, co nazywamy "Nowe PZU"

  PZU planuje w styczniu 2018 roku przedstawić aktualizację strategii - poinformował prezes PZU SA Paweł Surówka. Po III kwartałach Grupa PZU uzyskała wynik z działalności operacyjnej na poziomie 3 896 mln zł wobec 1 960 mln zł w poprzednim roku (wzrost o 98,8%). Zysk netto wzrósł o 1 495 mln zł (+99,1%) do poziomu 3 003 mln zł.