• Informacje na temat:

  ubezpieczenie ing życie opinie

Artykuły na temat: ubezpieczenie ing życie opinie
 • Hipoteki: 1 proc. tak, ale mniej na razie nie

  Banki nie zamierzają na szerszą skalę przełamywać psychologicznej bariery 1 pkt. proc. marży odsetkowej dla złotowych kredytów mieszkaniowych. Nordea szybko zakończyła promocję z marżą 0,7 proc. i nie widać nowych śmiałków na jej miejsce. Do siedmiu poszerzyło się jednak grono banków proponujących 1 punkt proc. marży. Dołączyli ING BSK i Raiffeisen.

 • Pożyczka hipoteczna: Dobry pomysł na niską ratę

  Po pożyczkę hipoteczną coraz częściej sięgają osoby, które łączą kilka kredytów w jeden z niższą ratą. Nie bez powodu, można w ten sposób zbić ratę kredytu nawet o połowę. Najkorzystniejsze pożyczki hipoteczne mają pospołu Meritum Bank i Citi Handlowy. Na kolejnych pozycjach rankingu Open Finance znalazły się: BPH, ING BSK oraz Pocztowy i DB PBC.

 • Uwaga! Już za trzy dni kredyty po nowemu

  Klient, który przyjdzie tuż przed świętami po kredyt bez pieniędzy na prowizję, może mieć problem z pożyczką w banku. Wszystko z powodu wchodzącej w życie 18 grudnia br. nowej ustawy o kredycie konsumenckim.

 • Rewolucja w kredytach mieszkaniowych w 2007 r

  Za nami gorący rok na rynku kredytów mieszkaniowych. Co nas czeka na rynku kredytów mieszkaniowych w 2007 r.? Jaką broń wykorzystają banki i jak to się przełoży na sytuację przyszłych kredytobiorców?

 • Moda na fundusze akcji dywidendowych

  Spółki coraz chętniej dzielą się z inwestorami wypracowanymi zyskami. Towarzystwa funduszy inwestycyjnych dostrzegają ten potencjał i wprowadzają na rynek kolejne produkty, których strategia opiera się na inwestowaniu w akcje spółek regularnie wypłacających dywidendę.

 • Zbliżający się koniec roku dodatkowo zmobilizował banki do obniżki cen kredytów mieszkaniowych. Tanieją przede wszystkim złotowe, bo coraz ostrzej na terytorium kredytów w polskiej walucie wkraczają banki wcześniej skoncentrowane na kredytach walutowych. Niemal na kolana rzucił konkurencję Deutsche Bank PBC.

 • Ranking kredytów mieszkaniowych w I kwartale 2012 roku

  Średnie marże kredytów mieszkaniowych idą w górę. Jednocześnie spada zdolność kredytowa klientów. Ale nie wszystkie banki mają dla klientów złe wieści. Są też takie, które obniżają koszty. Ranking Open Finance na najlepszy kredyt złotowy ponownie wygrał DB PBC, z marżą niższą niż jesienią. Pierwszą pozycję w euro objęły mBank i MultiBank.

 • Wysoko oprocentowana lokata w pakiecie z ryzykiem

  Na lokatach bankowych można zarobić niewiele ponad 6 proc. Ale już lokata w pakiecie z produktem inwestycyjnym daje zarobić nawet 15 proc. w skali roku. Czy to się opłaca?

 • Ranking kredytów mieszkaniowych na IV kwartał 2012

  Liderem kredytów złotowych w rankingu Open Finance na IV kwartał br. został DB PBC. Na drugim miejscu ex aequo znalazły się Pekao i PKO BP. Warunki znów są trudniejsze. W górę idą marże i prowizje, kurczy się też lista banków gotowych pożyczyć na 90 proc. ceny mieszkania.

 • Hipoteki: Wiosna, która nie nadchodzi

  Kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich są już na naszym rynku praktycznie niedostępne, euro coraz trudniej osiągalne, a kredyty w złotych raczej drożeją niż tanieją.