• Informacje na temat:

  ubezpieczenie kredytu gotówkowego

Artykuły na temat: ubezpieczenie kredytu gotówkowego
 • ...zamienić jeden kredyt na drugi – niżej oprocentowany. 2 Ile wyniosą opłaty za ubezpieczenie Ale i RRSO nie zawsze pokazuje koszt całego kredytu. Wiele banków proponuje bowiem pożyczkobiorcom ubezpieczenie(...) od 1 do 3 proc. sumy kredytu. Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na ubezpieczenie kredytu, musisz mieć świadomość, że jego zakres jest zwykle bardzo ograniczony, np. ubezpieczenie od utraty pracy...

 • Zmieniają się zasady ubezpieczeń kredytów gotówkowych

  Od 1 kwietnia br. banki nie będą mogły narzucać klientom gotowych produktów ubezpieczeniowych, które dotychczas występowały w pakiecie z kredytami.

 • ..., który udzielił kredytu hipotecznego. Na pomoc mogą liczyć osoby, które straciły pracę lub jeśli ich rata przekroczyła 60% dochodów. Wsparcie polega na tym, że fundusz spłaca za nas ratę, ale nie(...). W banku, w którym wzięliśmy kredyt, otrzymamy formularz wniosku o taką pomoc. Obniżenie rat kredytu Możemy o to wystąpić do banku, jeśli zmniejszyły się nasze dochody. Należy złożyć w tej sprawie wniosek...

 • Ranking kredytów konsolidacyjnych (gotówkowych)

  Jeden z banków w swojej reklamie przekonuje, że mówiąc o swoich zobowiązaniach kredytowych powinniśmy używać liczby pojedynczej i mówić: spłacam kredyt, a nie spłacam kredyty... Dla klientów którzy o swoich zobowiązaniach nie chcą mówić w liczbie mnogiej najlepszym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami banków takie kredyty oferujących.

 • Wydawany przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK) certyfikat pozwoli otrzymać tańszy kredyt lub rabat na ubezpieczenie.

 • Kredyty gotówkowe tanie jak nigdy. Jednak tylko te zaciągane na dłuższy okres

  Niskie stopy procentowe automatycznie obniżają ratę kredytów ze zmiennym oprocentowaniem, głównie hipotecznych. Kredyty konsumpcyjne zaciągane na kilka lat z reguły maja jednak stałą stopę oprocentowania. Dla obecnie branych pożyczek jest ona niska, jednak banki próbują wynagrodzić sobie stratę, podnosząc koszt prowizyjny lub domagając się ubezpieczenia.

 • ...ubezpieczenia, czyli do- datkowe zabezpieczenia kredytu (m.in. ubezpieczenie nieruchomości, polisa na życie kredytobiorcy). Często są to duże koszty. Uwaga! Kupując nieruchomość na rynku wtórnym, trzeba(...). obowiązkowe ubezpieczenie kredytu czy prowizja. Komis pomoże nam załatwić formalności z ustanawianiem zastawu na samochodzie. Auto z ogłoszenia Zaciągnąć kredyt możemy też na niezbyt drogie auto...

 • Niemal każdy bank oferując kredyt gotówkowy, proponuje jednocześnie ubezpieczenie tego kredytu. Czasami jest ono dobrowolne, często jednak obowiązkowe. Bank zachęca kredytobiorcę do skorzystania z oferty ubezpieczenia, obniżając oprocentowanie kredytu lub prowizję. Czy jest to opłacalne dla kredytobiorcy? Na co zwrócić szczególną uwagę przed zawarciem umowy kredytowej?

 • ...podobne do oprocentowania karty kredytowej, ale niższe niż oprocentowanie kredytu gotówkowego. Zaletą takiej formy kredytu jest również to, że odsetki płaci się jedynie od wykorzystanej kwoty. Na(...) Na koszt kredytu składa się nie tylko jego oprocentowanie. Do zadłużenia musimy też doliczyć prowizję banku (najczęściej jest to1-2 proc. pożyczanej sumy...

 • Do jakiego poziomu poszybowały prowizje przy kredytach?

  Jeszcze w 2001 roku ustawa o kredycie konsumenckim określała wysokość prowizji za udzielenie pożyczki czy kredytu gotówkowego. Niestety w 2012 r. ograniczenie to zostało zniesione. Jak wysoka może być w dzisiejszych czasach prowizja za udzielenie kredytu lub pożyczki gotówkowej? Sprawdzają eksperci TotalMoney.pl.