• Informacje na temat:

  ubezpieczenie oc samochodu

Artykuły na temat: ubezpieczenie oc samochodu
 • Każdy właściciel samochodu ma obowiązek wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC. Opłaty są dość wysokie, zawsze jednak można poszukać tańszej oferty. O czym pamiętać, zmieniając ubezpieczyciela?

 • Amerykanie myślą, że ubezpieczenie czerwonego samochodu jest droższe

  Ubezpieczenie czerwonego samochodu jest droższe niż polisa dla pojazdów w innym kolorze - tak myśli prawie połowa Amerykanów.

 • ...są o wiele niższe niż te, które przyznaje sąd. Zgodnie z art. 436 Kodeksu cywilnego kierowca samochodu odpowiada za wszelkie szkody nim wyrządzone, o ile nie zostały one spowodowane siłą wyższą(...) kierowca lub pasażerowie samochodu mogą domagać się od niego wymienionych powyżej świadczeń. I tu pojawia się problem – bo dla rowerzystów polisa OC nie jest obowiązkowa. A jeśli jej nie mają – pieniądze...

 • Wyjeżdżasz na wakacje? Pamiętaj nie tylko o ubezpieczeniu turystycznym

  Kiedy słyszymy "ubezpieczenie na wakacje", zwykle myślimy o ubezpieczeniu turystycznym, zapewniającym ochronę podczas wyjazdu. Nieszczęście może jednak spotkać nie tylko nas, lecz także nasz dom, który często pozostawiamy bez opieki. Osoby udające się w podróż samochodem powinny dodatkowo rozważyć zakup assistance komunikacyjnego.

 • ...1. Ubezpieczenie NNW, czyli następstw nieszczęśliwych wypadków, chroni przed finansowymi konsekwencjami nieprzewidzianych, przykrych zdarzeń....

 • Czynsz za najem samochodu oraz wydatki na jego ubezpieczenie a limit "kilometrówki" - wyrok NSA

  Czynsz za najem samochodu oraz wydatki na jego ubezpieczenie a limit "kilometrówki" - wyrok NSA.

 • Poszkodowany może dochodzić odszkodowania za naprawę samochodu czy rekompensaty za utratę zdrowia z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Na tym nie koniec.

 • W porównaniu z poprzednim rokiem, średnia cena ubezpieczenia OC dla samochodu osobowego w marcu 2017 r. wzrosła.

 • ...z ubezpieczenia należy wysłać listem poleconym. Płać od razu Ubezpieczenie samochodu to spory wydatek. Nie zawsze mamy tyle gotówki, aby od(...) Porównaj oferty Warto poświęcić trochę czasu na porównanie ofert, aby wybrać najlepsze ubezpieczenie swojego auta. Pamiętajmy, że najtańsze nie zawsze...

 • Drożeją ubezpieczenia OC. Jak obniżyć koszty

  W ostatnim czasie składki obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych mocno wzrosły. Jest to zła wiadomość dla milionów właścicieli aut w Polsce, którzy prawdopodobnie zastanawiają się, w jaki sposób uniknąć podwyżek. Część z nich może dojść do wniosku, że rozwiązaniem tej sytuacji jest rezygnacja z AC lub assistance, jednak taka decyzja może mieć negatywne konsekwencje. Expander podpowiada, jakie działania podjąć, by obniżyć składkę nawet o kilkaset złotych, nie tracąc na ochronie.