• Informacje na temat:

  ubezpieczenie zdrowotne pzu

Artykuły na temat: ubezpieczenie zdrowotne pzu
 • Ubezpieczenie zdrowotne zapewnia ci bezpłatne leczenie w Polsce i całej Unii. Sprawdź, o czym pamiętać, by mieć to zapewnione na urlopie.

 • PZU rozpoczął sprzedaż ubezpieczenia "PZU Uraz Ortopedyczny" dla klientów, którzy posiadają indywidualnie kontynuowane polisy na życie.

 • Z powodu likwidacji stanowiska straciłam etat. Teraz pracuję tylko na umowach o dzieło. Nie zarejestrowałam się jako bezrobotna, bo nie mogłabym dorabiać. Nie mam więc ubezpieczenia zdrowotnego.

 • Perspektywy rynku ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce na tle innych krajów

  2 mln Polaków korzysta z ubezpieczenia zdrowotnego. - By zaspokoić rosnące potrzeby społeczeństwa, wydatki prywatne na leczenie z dzisiejszego poziomu 1 proc. PKB powinny wzrosnąć do niespełna 2 proc. PKB - twierdzą specjaliści.

 • UOKiK sprawdzi, czy ubezpieczyciele nie dyskryminują kobiet w ciąży

  Jest to opisane w art. 18b ustawy o działalności ubezpieczeniowej. Jak już pisaliśmy na stronach forsal.pl, towarzystwa (np. PZU) nie uznają za stosowne zmieniać warunków umów. Niektóre (np. Ergo Hestia) zmieniły je tak, że wyłączają swoją odpowiedzialność za poród. Prawo do wyłączenia z zakresu umowy odpowiedzialności za koszty porodu potwierdzają wstępne opinie KNF. Ale istotne będzie też...

 • Warto zadbać o ubezpieczenie na życie i zdrowie

  W pozyskaniu i utrzymaniu dobrych pracowników coraz większe znaczenie mają benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie ma życie i ubezpieczenie zdrowotne - mówi Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.

 • "Metro": Staże ze znakiem jakości

  ...zakres obowiązków uczestnika; odbywać się pod nadzorem przygotowanego do tego pracownika firmy (mentora); stażyści powinni mieć zagwarantowane ubezpieczenie zdrowotne; jeżeli staż/praktyka trwa ponad(...), ArcelorMittal, Deloitte, GE, Leroy Merlin, Orlen, Bank Pekao, PwC, PGNiG, PZU, Toyota czy Whirlpool) PSZK opracowało zbiór norm i standardów dotyczących staży i praktyk. Czy opłaca się robić bezpłatne...

 • PZU: Klienci skorzystają na innowacjach

  Zaktualizowana niedawno strategia PZU oznacza, że polski gigant rozpoczyna nowy model działalności. Z "tradycyjnego" ubezpieczyciela chce się zmienić w firmę usługową. Rzecz jasna nie zaprzestanie sprzedaży ubezpieczeń, ale w nowym modelu chodzi o to, żeby oferować klientom usługi, które zapewnią im bezpieczeństwo na każdym etapie ich życia.

 • ...i darmowe badania dla pracowników. Biedronka: prowadzi program edukacyjny „Razem zadbajmy o zdrowie”. Badania dla pracownic to m.in. cytologia, mammografia. PZU: ponad 1800 pań, które tu pracują, zbada swoje...

 • PZU inwestuje w ochronę zdrowia

  Ubezpieczenia zdrowotne, a raczej ekosystem usług związanych z ochroną zdrowia i opieką medyczną będzie strategicznym obszarem działania PZU. Może się okazać, że to jeden z najszybciej rosnących rynków w Polsce. Ubezpieczyciel zamierza mieć w 2020 roku 4 mln klientów takich usług i miliard złotych przychodów.