• Informacje na temat:

  ubezpieczyciele ranking

Artykuły na temat: ubezpieczyciele ranking
 • Nowe miejsca pracy w Polsce: Mamy szansę być wielką doliną usług biznesowych

  ...w branży może świadczyć zeszłoroczny ranking Tholons Top 100 Outsourcing Destinations, zestawiający najlepsze lokalizacje pod inwestycje z sektora usług, w którym Kraków zajął dziewiąte miejsce, co było...

 • Średnie ceny OC wzrosły w porównaniu z poprzednim rokiem o 19 proc, a najtańsze OC 2016 oferują Liberty Ubezpieczenia, Benefia i AXA Direct. Z czego wynikają podwyżki i czy ubezpieczenia komunikacyjne będą wciąż drożeć? W pierwszym w 2016 roku raporcie o cenach ubezpieczenia OC sprawdziliśmy, które towarzystwa mają najtańsze ubezpieczenie samochodu i ile zapłacą kierowcy w poszczególnych miastach wojewódzkich. Niestety, tzw. podatek bankowy zapłacą... klienci ubezpieczycieli i zrzucą się na...

 • Ranking 2017: jakość danych w bazie UFG

  PZU, Link4 i Compensa znalazły się na czele w rankingu jakości danych przesyłanych do ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w 2017 roku*.

 • To oni trzęsą polską gospodarką. Oto 50 najbardziej wpływowych osób

  Przedstawiamy ranking 50 najbardziej wpływowych osób w polskiej gospodarce. Redakcja i tylko redakcja ocenia potencjalnych kandydatów oraz ich wpływ na polską rzeczywistość gospodarczą w danym roku, a taka ocena zawsze budzi kontrowersje. Czy w tym roku będzie podobnie?

 • Nowe obowiązki ubezpieczycieli: Będą musieli dokładniej informować o ryzyku związanym z umową

  Zakłady ubezpieczeń będą musiały dokładniej informować o ryzyku związanym z umową, a wydatki na pośredników rozkładać na 5 lat, a nie od razu obciążać nimi klienta.

 • Podatkowe absurdy? Za deszcz i śnieg, grzyby, brak dzieci...

  Za deszcz i śnieg, grzyby, brak dzieci. Okazuje się, że opodatkować można wszystko - nawet korzystanie z dworca czy np. wyjmowanie gotówki z bankomatu. Władze licytują się na to, jak można byłoby zmniejszyć dziurę w budżecie. A kombinują, jak mogą.

 • Ranking miast - jak Polacy oceniają jakość obsługi?

  Trzech na czterech klientów narzeka na jakość obsługi polskich firm. W czym tkwi problem i z czego klienci są najmniej zadowoleni? Raport Programu Jakość Obsługi opracowany na podstawie opinii konsumentów odpowiada na te pytania.

 • "Gazeta Wyborcza": Tysiące skarg na ubezpieczycieli

  Od stycznia do końca września do rzecznika ubezpieczonych wpłynęło ponad 11 tys. skarg na towarzystwa ubezpieczeniowe. W porównaniu z ubiegłym rokiem liczba skarg nieznacznie wzrosła - informuje "Gazeta Wyborcza". Najwięcej dotyczyło ubezpieczeń komunikacyjnych.

 • Uwaga na "top listę 500"

  PKN Orlen największy pod względem przychodów, MOL najbardziej dochodowy, CEZ najbardziej wartościowy, Volkswagen największym inwestorem zagranicznym. Takie są wyniki analizy listy 500 największych firm w Europy Środkowo- Wschodniej przygotowanej przez firmę Deloitte oraz dziennik Rzeczpospolita.

 • Niemiecki Talanx, trzeci ubezpieczyciel na tamtejszym rynku, przejmie swojego konkurenta - grupę ubezpieczeniową Gerling. Oba koncerny mają spółki w Polsce. Po konsolidacji towarzystwa umocniłyby pozycje w rankingach największych firm.