• Informacje na temat:

  udział w rynku

Artykuły na temat: udział w rynku
 • Dobry sprzedawca to pożądany pracownik na rynku!

  Większość firm jako wyznacznik swojej efektywności przyjmuje wyniki sprzedażowe. Każda organizacja chciałaby, aby wskaźniki sprzedaży rosły, a produkty z roku na rok osiągały coraz większy udział w rynku. Aby to osiągnąć, najlepiej zainwestować w ludzi. Efektywni sprzedawcy i zaangażowani pracownicy to najcenniejsze zasoby firmy nastawionej na osiąganie sukcesów. O pracowników należy jednak...

 • Bardzo ważne zmiany dla rynku gazu

  Senat poparł dziś nowelizację prawa energetycznego i niektórych innych ustaw. Dostosowuje ona polskie przepisy do wymogów unijnych i pozwoli na stopniową liberalizację rynku gazu.

 • Optymizm na rynku pracy największy od 2010 roku

  Pracodawcy w Polsce 19. kwartał z rzędu planują powiększać swoje zespoły, a odnotowany wzrost jest najwyższym od 2010 roku. Zgodnie z wynikami Barometru ManpowerGroup Perspektyw Zatrudnienia, pozytywne prognozy na I kwartał 2018 roku odnotowano w 9 z 10 badanych sektorach rynku. Dla szukających pracy najkorzystniejsza będzie sytuacja w branżach Handel detaliczny i hurtowy, Produkcja przemysłowa...

 • Według najnowszego raportu The Enterprise Application Software Market in Poland: 2016-2020 Forecasts and 2015 Vendor Shares przygotowanego przez firmę badawczą IDC, Comarch jako jedyna firma spośród pierwszej trójki największych dostawców systemów ERP w Polsce, zwiększyła swój udział rynkowy.

 • Polki mają trudniej na rynku pracy?

  Kobiety na rynku pracy czują się mniej pewnie niż mężczyźni. Blisko 24 proc. z nich boi się utraty pracy, a co gorsza niepewność przekłada się negatywnie zarobki. Z badań Work Service SA wynika, że w 2016 roku podwyżkę dostały jedynie 4 na 10 kobiet, a z kolei blisko połowa mężczyzn. W efekcie powstają różnice w pensjach - kobiety mają je o 8 proc. mniejsze.

 • Bank Zachodni WBK ogłosił strategię rozwoju swojego biznesu w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Celem jest zdobycie do końca 2018 roku 20-procentowego udziału w rynku, nawiązanie relacji ze 100 tys. nowych klientów i wypracowanie pozycji banku pierwszego wyboru dla MŚP.

 • Mama na rynku pracy

  Jak wynika z badania Pracuj.pl „Specjaliści na rynku pracy” dla niemal 40 proc. aktywnych zawodowo kobiet równowaga między pracą a życiem osobistym jest istotna przy wyborze nowego pracodawcy, a dla 13 proc. brak takiej równowagi jest powodem dla którego poszukują nowej pracy. Pracuj.pl sprawdził czego jeszcze kobiety oczekują od pracodawcy i na jakie udogodnienia mogą liczyć pracujące mamy.

 • Słaby rok dla polskiego rynku akcji. W 12 miesięcy WIG20 stracił ponad 18 procent

  Mijający rok nie był udany dla polskiego rynku akcji. Po dobrym początku, notowania przeszły w trend spadkowy. Najgorzej radził sobie indeks największych spółek. WIG20 w skali ostatnich 12-miesięcy(...) przyszły rok są bardzo dobre, to o kształcie rynku w 2016 roku zdecyduje sentyment inwestorów zagranicznych oraz czynniki polityczne.

 • Setki tysięcy Ukraińców to za mało. Demograficzna bomba na rynku pracy tyka

  Mamy aż tak dobrą sytuację na rynku, że zaczyna nam brakować pracowników. A wkrótce może być jeszcze gorzej.

 • Lider polskiego rynku badań genetycznych opublikował strategię na najbliższe trzy lata. Inno-Gene planuje skoncentrować się na rozwoju oferty wysoko marżowych testów genetycznych wykonywanych najnowocześniejszą technologią - NGS (ang. Next Generation Sequencing). Realizacja strategii ma na celu podwojenie przez Inno-Gene udziału w rynku badań genetycznych w Polsce (z szacowanych 6 proc. w 2015