• Informacje na temat:

  uefa euro 2012

Artykuły na temat: uefa euro 2012
 • Kto naprawdę zarobi na Euro 2012?

  O organizację imprez sportowych wielkiego formatu ubiega się wiele krajów. Polsce i Ukrainie przypadł zaszczyt goszczenia najlepszych reprezentacji piłkarskich starego kontynentu podczas Euro 2012. W jaki sposób i czy w ogóle organizacja tego wydarzenia wpłynie na nasze zarobki i polską gospodarkę?

 • Pieniądze w grze

  Finały mistrzostw Europy w piłce nożnej to bez wątpienia sportowe święto dla kibiców i państw organizujących imprezę. Dla UEFA to biznesowe żniwa. Średnio mecze w finałach Euro przyciągają przed telewizory ponad 150 mln kibiców, a spotkania ostatniej fazy nawet dwa razy więcej.

 • Euro 2012: Będą potrzebne tysiące rąk do pracy

  Nawet 40 milionów euro mogą zarobić firmy ochroniarskie dzięki Euro 2012 - szacuje Polska Izba Ochrony Osób i Mienia. Za rok do Polski na święto piłki nożnej przyjadą tłumy kibiców i turystów z całej Europy.

 • NIK zawiadomiła prokuraturę ws. nieprawidłowości przy budowie stadionu we Wrocławiu

  NIK donosi do prokuratury w sprawie stadionu we Wrocławiu. Chodzi o niegospodarność i nadpłatę generalnemu wykonawcy ponad 76 mln zł.

 • Adecco zatrudni do pracy przy obsłudze Stadionu Narodowego

  ...- Zależy nam na osobach z doświadczeniem w branży gastronomicznej i hotelarskiej, ale nie mamy sztywno określonych wymagań - szukamy osób młodych duchem, uśmiechniętych i chętnych do pracy przy obsłudze ciekawych i emocjonujących wydarzeń sportowych, również w ramach UEFA Euro 2012, które będą odbywały się na Stadionie Narodowym. Jedynym naszym wymogiem, który jest podstawą współpracy, jest...

 • Raport bieżący nr 16/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Grupa LOTOS S.A. ("Spółka”) informuje,...

 • Wolontariat - co oznacza w CV?

  .... Najbardziej widoczni stają się przy organizacji imprez sportowych, co mogliśmy zauważyć w trakcie UEFA EURO 2012, kiedy to ulice wielkich polskich miast zapełniły się młodymi ludźmi ubranymi w zielone...

 • - Stosowanie protez w postaci specustaw zamiast kompleksowej zmiany przepisów staje się plagą, której należy się wreszcie przeciwstawić - mówi Arkadiusz Pączka, Dyrektor Centrum Monitoringu Legislacji Pracodawców RP.

 • Euro 2012: UEFA szantażuje Polskę

  Ministerstwo Finansów chce renegocjować obiecane UEFA zwolnienia z podatków w trakcie Euro 2012. Federacja ostrzega - możemy wam zabrać mistrzostwa i przenieść do innego kraju - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Spektakularna porażka UEFA przed polskim sądem!

  Wydział Ochrony Konkurencji i Konsumentów Sądu Okręgowego w Warszawie orzekł w piątek, że kilkanaście punktów warunków sprzedaży biletów na Euro 2012 określonych przez UEFA narusza prawa konsumentów. Pozew w tej sprawie skierowała do sądu prezes UOKiK.