• Informacje na temat:

  ulga na internet

Artykuły na temat: ulga na internet
 • Wciąż jeszcze można korzystać z ulgi internetowej. Przysługuje ona jednak tylko tym osobom, które w poprzednich latach jej nie rozliczały lub po raz pierwszy...

 • Tej ulgi podatkowej nie zna 94 procent Polaków

  Przy składaniu rocznych zeznań podatkowych Polacy najczęściej korzystają z ulgi prorodzinnej oraz ulgi na internet - wynika z Barometru Nordea przeprowadzonego we współpracy z firmą badawczą TNS Polska. Do jednych z najmniej znanych rozwiązań należy natomiast możliwość pomniejszenia podstawy opodatkowania o wpłaty na konto IKZE - ulgi tej nie zna aż 93,6 proc. badanych. Zdaniem ekspertów, pomimo

 • To ostatni rok, kiedy można skorzystać z ulgi na Internet na starych zasadach. Wydatki na Internet w 2012 r. można odliczyć od dochodu do wysokości 760 zł.

 • Obniżamy podatek za 2015 r. - nowe technologie, krew, internet

  Grudzień to ostatni moment na obniżenie podatku dochodowego w rozliczeniu za kończący się 2015 r. Jeśli chcemy w kwietniu w zeznaniu podatkowym wpisać ulgi, to do końca tego roku musimy wyrobić się z przekazaniem darowizn, inwestycją w nowinki technologiczne, wizytą w stacji krwiodawstwa czy wykupem dostępu do internetu.

 • Nawet jeśli korzystasz z internetu w kawiarence internetowej lub za pośrednictwem telefonu komórkowego czy przenośnego modemu w laptopie, możesz odliczyć...

 • PIT Last Minute: Milion podatników może mieć podatek niższy o kilkaset złotych

  Ulga rehabilitacyjna pozwala na odliczenie wydatków na leki, samochód czy specjalistyczne leczenie - przypomina Tax Care w ramach cyklu PIT Last Minute. Przeciętne odliczenie z tego tytułu wynosi co roku ok. 2 tys. zł, co oznacza średnią oszczędność na podatku w kwocie ok. 360 złotych.

 • Korzystanie z internetu to przyjemność i komfort, a dodatkowo wydatki na niego możesz odliczyć od dochodu. Kontynuujemy porady ekspertów Ministerstwa Finansów, jak sprawnie rozliczyć się z podatku.

 • Elektroniczny PIT wypełni za nas niektóre ulgi podatkowe - poinformował w rozmowie z Polskim Radiem wiceminister finansów Filip Świtała. Resort planuje, że w przyszłym roku zeznania podatkowe wypełni za nas fiskus.

 • Wydatki na internet można odliczyć od dochodu wyłącznie w dwóch kolejnych latach i tylko wtedy, gdy do tej pory z tej ulgi nie korzystaliśmy.

 • Prezes UKE: Internet LTE nie podrożeje. Obiecuję

  Zakończyła się aukcja na częstotliwości w pasmach 800 MHz i 2600 MHz, potrzebnych do rozwoju internetu LTE. W branży nazywana jest telenowelą, a zakończyła ją dopiero ingerencja resortu administracji i cyfryzacji. Telekomy słono przepłaciły - łączna kwota zebrana podczas licytacji przekroczyła 9 mld zł, trzykrotnie więcej, niż pierwotnie zakładano. O kulisach przetargu opowiada Magdalena Gaj