• Informacje na temat:

  umowa sponsoringu

Artykuły na temat: umowa sponsoringu
 • Blog, moja praca

  ...siebie pola do popisu - mówi Anita Wojtaś-Jakubowska, Social Media Team Director z agencji Think Konga, która pośredniczy w wielu takich umowach. Nie dotyczy(...) "kulinarze" z bloga JedzeniaDoRzeczy.pl, którzy świadomie zrezygnowali z komercjalizacji swojej działalności. - Przy obecnym zalewie marnej jakości sponsoringu na blogach...

 • Sponsoring lub darowizna mogą pomniejszyć podatek przedsiębiorcy

  Nawet przed końcem roku przedsiębiorca może obniżyć swój podatek. Wystarczy, że podpisze umowę sponsorignu albo dokona darowizny. Ale trzeba pamiętać, aby umowa sponsoringu była prawidłowo skonstruowana, oraz że wysokość odpisów od darowizny jest limitowana - przypomina Tax Care.

 • Podatkowe oszczędności na koniec roku - leasing i sponsoring

  Wielu przedsiębiorców liczy na to, że zamknięcie roku większymi firmowymi zakupami pozwoli im zaoszczędzić na podatku dochodowym za 2015 r. Z jednej strony wygląda to jak szukanie oszczędności na siłę, z drugiej jednak faktycznie obniża podatek. W grę wchodzi m.in. podpisanie umowy leasingu lub sponsoringu.

 • Spółka J.W Construction Holding ponownie podpisała umowę z Akademickim Związkiem Sportowym Politechniki Warszawskiej SA w zakresie sponsoringu męskiej drużyny siatkarskiej ONICO Warszawa i będzie wspierać zawodników w nadchodzącym sezonie PlusLigi. W poprzednich latach jeden z największych polskich deweloperów był dwukrotnie sponsorem drużyny AZS Politechniki Warszawskiej.

 • Koszty reklamy w firmie - o czym pamiętać przy rozliczeniu?

  Reklamowanie swojego biznesu ma zapewnić wzrost sprzedaży danego produktu czy usługi, często też dzięki poszerzeniu grona klientów przyczynia się do rozwoju działalności. Innymi słowy, ma na celu wzrost przychodów, stąd wydatki na reklamę działalności - na ulotkach, w internecie czy w ramach sponsoringu - przedsiębiorca rozliczy w kosztach firmy.

 • Akcje TVN zostaną wycofane z warszawskiej giełdy

  Nowy amerykański właściciel TVN - Scripps Networks Interactive (SNI) - podjął ważną decyzję. Przed końcem bieżącego roku dojdzie do wycofania papierów telewizji z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • TVN ma nowego właściciela!

  Amerykański rodzinny koncern medialny Scripps dokonał zakupu TVN. Scripps Networks to amerykańska sieć telewizyjna, dystrybutor kanałów telewizyjnych, w tym między innymi HGTV, Food Network, Travel Channel, DIY Network, Cooking Channel, Fine Living i Asian Food Channel. Kanały grupy docierają do ponad 220 mln abonentów w blisko 180 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Południowej oraz na Karaibach.

 • Sponsor sportu poszukiwany

  Kluby i związki sportowe liczą na finansowe wsparcie spółek Skarbu Państwa. Ale biznes wciąż nie docenia ich promocyjnego potencjału.

 • Raport bieżący nr 54/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Polimex-Mostostal S.A. z siedzibą...