• Informacje na temat:

  upadające firmy na sprzedaż

Artykuły na temat: upadające firmy na sprzedaż
 • 96 procent aptek w Polsce należy do polskich przedsiębiorców, głównie małych i średnich. To w nich, oraz w pacjentów, najbardziej uderzą ewentualne zmiany, zaprezentowane na posiedzeniu parlamentarnego zespołu ds. regulacji rynku farmaceutycznego.

 • Euler Hermes: Do Polski powróciła fala upadłości

  We wrześniu oficjalnie opublikowano informację o upadłości 71 firm, które zatrudniały około 2500 pracowników - wynika z raportu Euler Hermes opracowanego na podstawie oficjalnych danych z Monitora Sądowego i Gospodarczego.

 • W tym roku upadnie prawie tysiąc firm

  Liczba upadłości w Polsce będzie w tym roku większa o ponad 6 proc. w porównaniu z 2012 rokiem - wynika z prognoz KUKE. Upadnie ok. 930 przedsiębiorstw. Dzięki ożywieniu gospodarczemu w przyszłym roku realna liczba upadłości może okazać się mniejsza, jednak problem wciąż jest aktualny. Dla dobra gospodarki lepiej, by upadłości kończyły się układem z wierzycielami lub przejęciem firmy, a nie ich

 • Niemal 1,2 mln komputerów sprzedano w Polsce w 2003 r. Liderem rynku wciąż jest HP, ale po piętach depcze mu wybierające się na giełdę NTT.

 • Enion: Chwyt poniżej pasa?

  Enion nie opóźnia odpowiedzi na wnioski klientów ws. bonifikat za przerwy w dostawach prądu - zapewnił wczoraj koncern energetyczny. URE bada sprawę i zapowiada surowe egzekwowanie prawa w stosunku do firm, które tego typu wnioski rozpatrują dłużej niż 30 dni.