• Informacje na temat:

  urzad miasta w piotrkowie

Artykuły na temat: urzad miasta w piotrkowie
 • Zarobki w miastach. Przeciętne zarobki w polskich miastach - Jastrzębie Zdrój na czele

  W Jastrzębiu-Zdroju odnotowano w 2017 r. najwyższe przeciętne wynagrodzenie w Polsce - 6609 zł. To niemal dwa razy więcej niż w Piotrkowie Trybunalskim, którego mieszkańcy zarabiają relatywnie najgorzej.

 • Jak kształtują się ceny mieszkań w Polsce? - porównanie stawek z ponad 200 miast!

  Średnia cena jednego mkw. mieszkania w Warszawie jest aż cztery razy wyższa niż metr mieszkania w Żaganiu; za metr mieszkania w Zakopanem można kupić trzy metry mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim; a najdroższą lokalizacją w Polsce jest... nadmorska Jurata - takie wnioski wypływają z przygotowanego przez portal nieruchomości Domy.pl zestawienia cen mieszkań w ponad 200 miastach Polski.

 • Zarobki w polskich miastach wahają się od 3,2 tys. zł do 6,1 tys. zł

  Dane obejmujące 66 miast na prawach powiatu, czyli m.in. dawne stolice województw oraz miasta powyżej 100 tys. mieszkańców, opublikował Główny Urząd Statystyczny. Położone w woj. śląskim(...) powiatu odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim w woj. łódzkim. Przeciętna pensja w mieście to 3 tys. 229,18 zł, co stanowi 75,3 proc. średniej krajowej. Niewiele więcej wyniosły zarobki mieszkańców Grudziądza...

 • Radny kradnie, a miasto na dnie

  Działalność niektórych polskich samorządowców jest smutnym potwierdzeniem, że ten, kto ma trochę władzy i pieniędzy, chce mieć ich jeszcze więcej.

 • Na 71 referendów w sprawie odwołania władz gmin, które odbyły się w Polsce od początku tej kadencji samorządu, ważnych było jedynie dwanaście. Fiaskiem zakończyło się także kilkaset plebiscytów zorganizowanych w sprawie tzw. podatku śmieciowego.

 • Na poczcie tylko renty i emerytury

  Po fiasku rozmów przedstawicieli protestujących listonoszy z kierownictwem Poczty Polskiej, w czwartek pocztowcy kontynuują protest w kilku miastach Polski. W urzędach pocztowych można jedynie odbierać renty i emerytury, a listonosze doręczają przekazy pieniężne tylko osobom niepełnosprawnym.

 • Raport bieżący nr 13/2002 Zarząd Zakładów Mebli Giętych Fameg Spółka Akcyjna w Radomsku informuje, iż w dniu 19 czerwca 2002 r. do Sądu Rejonowego Wydział...

 • Zarząd Echo Investment S.A. informuje, iż w dniu 22 listopada 2004 roku, Spółka została powiadomiona przez przedstawicieli Ahold Polska Sp. z o.o. o umowie,...

 • Powrót staczy

  Jak informuje "Dziennik", czterech bezrobotnych łodzian znalazło sposób na zarabianie pieniędzy w kolejkach przed wydziałem komunikacji. Za 100 zł załatwiają przerejestrowanie auta. Biznes okazał się na tyle intratny, że zdecydowali się założyć firmę.

 • Jeszcze Sejm czy już więzienie

  Grube kreski nigdy nie były mocną stroną polskich polityków. Przyglądając się dyskusji wokół oskarżonych o poważne przestępstwa posłów i samorządowców, można odnieść wrażenie, że najsilniej rozwiniętą cechą przedstawicieli elit politycznych jest daleko posunięta wyrozumiałość. Skoro VIP-a spotkało już nieszczęście w postaci depczących mu po piętach organów ścigania, to zarówno prawo, partyjni koledzy, jak i instytucje życia publicznego nie powinni mu już dokładać.