• Informacje na temat:

  usługi najbardziej opłacalne

Artykuły na temat: usługi najbardziej opłacalne
 • Gdzie brakuje rąk do pracy? Oto najbardziej deficytowe specjalizacje w Polsce

  ...i nauk o ziemi. 5. Usługi medyczne; 25 proc.; 3050 zł Prognozy dla polskiej służby zdrowia pod kątem dostępności specjalistów są alarmujące. Już w tej chwili sektor ochrony zdrowia zmaga się z 25(...) w Polsce opłacalne zajęcie. Średnie startowe wynagrodzenie w tej branży to 2400 zł brutto. 3. Logistyka; 27 proc.; 2600 zł W USA firmy logistyczne należą, obok przedsiębiorstw z branży IT, do...

 • Leczenie u geriatry najbardziej opłacalne

  Leczenie pacjenta w podeszłym wieku u jednego specjalisty - geriatry jest tańsze niż leczenie każdej choroby oddzielnie; to też całościowe spojrzenie na chorego - podkreśla prof. Barbara Bień z Kliniki Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

 • 10 najbardziej dochodowych działalności prowadzonych w domu

  ...go w domu - mówi. Galeria: 10 najbardziej dochodowych działalności prowadzonych w domu Schmechel bierze 50 dolarów za godzinę dopracowania szczegółów broszur, wizytówek, katalogów, analiz(...) danych, Forbes.com przygotował listę 10 najbardziej dochodowych działalności - na podstawie zysku przed opodatkowaniem - które mogą być prowadzone z domu. Dane zostały zebrane w ciągu ośmiu lat...

 • Ogrzewanie - w naszym klimacie jedna z najważniejszych kwestii do przemyślenia przy budowie czy wynajmie domu. Aż 70 proc. całorocznych kosztów utrzymania budynku mieszkalnego pochłania jego ogrzewanie i podgrzewanie ciepłej wody. Nic więc dziwnego, że to właśnie na tym polu szukamy oszczędności. Jaki typ ogrzewania opłaca się najbardziej?

 • Ile mężczyzna może zarobić na płatnym seksie?

  Na portalach internetowych pojawiają się ogłoszenia mężczyzn oferujących swoje towarzystwo w zamian za pieniądze. Koszt półgodzinnej usługi to wydatek rzędu 100 zł. Ile panowie zarabiają na usługach seksualnych? Poniższy tekst w żadnej mierze nie jest zachętą do podejmowania tego rodzaju pracy.

 • Ważne dla kierowców! Czy leasing wciąż się opłaca?

  Z początkiem 2019 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy podatkowe, dotyczące samochodów osobowych użytkowanych przez przedsiębiorców. Nowe regulacje wprowadziły istotne zmiany w zakresie wynajmu długoterminowego oraz leasingu. Czy wzięcie auta w leasing wciąż jest opłacalne?

 • Firma bez biura

  E-praca. Jeszcze niedawno uważana za kaprys leniwych pracowników, obecnie coraz bardziej popularna forma zatrudnienia. Zdaniem niektórych - najbardziej opłacalna i niezwykle efektywna.

 • Polak i jego finanse cz. 5.: Wymieniaj pieniądze z głową

  Gdzie wymieniać walutę, by zaoszczędzić? Do wyboru dostępne są dzisiaj kantory tradycyjne, internetowe i oferta banków. Która z nich będzie najbardziej atrakcyjna?

 • Świat według pracownika

  ...i tańsze dla państwa niż istniejący system opieki społecznej. Wielkim zwolennikiem pomysłu jest również jeden z najbardziej wpływowych żyjących ekonomistów, noblista Edmund Phelps. Dla niego takie...

 • Chwilówki - co warto wiedzieć o pożyczkach gotówkowych

  Szybka pożyczka praktycznie bez formalności? Oferty chwilówek mogą być tym, czego szukasz. Zanim podpiszesz umowę, przekonaj się, czego oczekiwać, na co uważać i jak wybrać najlepszą usługę finansową.