• Informacje na temat:

  uzależnienie od facebooka

Artykuły na temat: uzależnienie od facebooka
 • Spróbuj innej, mocno nietypowej pracy!

  ...kreatywnego administratora social media wymieniono uzależnienie od portalu Facebook. Niektóre z nietypowych stanowisk są jednak przede wszystkim sposobem na wyróżnienie się firmy spośród...

 • Brytyjski funt i Facebook centrum uwagi

  Początek wtorkowej sesji przynosi częściowe odreagowanie wczorajszej przeceny na rynku akcyjnym, częściowo spowodowanej silnymi spadkami spółek z sektora technologicznego. Głównie przez spółkę Facebook (-6,5 proc.), która zawiodła publikowanym dzisiaj raportem finansowym, a także przez spółkę Apple (-1,5 proc.), która ogłosiła plany pracy nad rozwojem technologii. W świetnej kondycji w dalszym ciągu jest funt szterling, po tym jak uzgodniono w dniu wczorajszym warunku okresu przejściowego.

 • Jak się cenią kandydaci?

  Niektóre grupy osób poszukujących pracy mają tendencję do zawyżania lub zaniżania swoich oczekiwań finansowych - wynika z rozmów z rekruterami, które przeprowadził portal Pracuj.pl. Okazuje się też, że swoją wartość na rynku pracy kandydaci wyceniają biorąc pod uwagę nie tylko wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale również sytuację życiową.

 • Polsat ofiarą piractwa - TV z Facebooka wyprze platformy?

  Cyfrowy Polsat idzie na wojnę z internetowymi piratami! 37. edycję Gali KSW z walką Pawła "Popka" Mikołajuwa z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim można było obejrzeć dzięki usłudze pay-per-view za 39 zł (w przypadku niektórych dostawców nawet 50 zł). Na krótko przed walką wieczoru na Facebooku pojawiły się jednak nielegalne relacje na żywo. Z najpopularniejszej korzystało aż 250 tysięcy osób, co dla Polsatu oznacza prawie 8 mln zł strat. Nie była to jedyna tego rodzaju transmisja. Pozostałe...

 • Najważniejsze pytania w biznesie

  Przedsiębiorcy nie są w stanie całkowicie uodpornić swoich firm przeciwko kaprysom rynku. Mogą jednak zadać sobie podstawowe pytania, które decydują o przyszłości wszystkich firm. Postaraliśmy się zestawić najważniejsze.

 • Czy kapitał ma narodowość? "Polski wzrost gospodarczy jest pewną iluzją"

  Z raportu "Kapitał zagraniczny: czy jesteśmy gospodarką poddostawcy?" Fundacji Kaleckiego wynika, że Polska jest krajem relatywnie silnie uzależnionym od zagranicznego kapitału. Nasuwa się kluczowe pytanie - to dobrze czy źle i czy kapitał ma narodowość?

 • Ofert pracy w turystyce przybywa, co - zdaniem ekspertów tej branży - wynika między innymi z coraz lepszej promocji Polski. Według danych z raportu "Rynek Pracy Specjalistów", przygotowanego przez portal Pracuj.pl, w I kwartale tego roku w serwisie opublikowano ponad 1600 ofert dla osób poszukujących pracy w branży turystycznej i hotelarskiej, co oznacza blisko 50-proc. wzrost w porównaniu do analogicznego okresu 2011 roku.

 • Sankcje i ograniczenia nakładane przez Donalda Trumpa na chińskie firmy to przejaw coraz wyrazistszej walki o światową supremację technologiczną i militarną. Niekoniecznie więc chodzi wojnę handlową związaną z ogromnym deficytem handlowym USA. Chińskie aspiracje technologiczne, to jednak nie tylko problem Ameryki, której firmy mocno uzależnione są od azjatyckiego rywala.

 • Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.

 • Raport bieżący nr 8/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Mediacap S.A. ("Emitent") informuje, że w dniu 7 marca 2017...