• Informacje na temat:

  vitay

Artykuły na temat: vitay
 • Klienci polskich banków na koniec I półrocza br. mieli w swoich portfelach ponad 820 tys. kart kredytowych wydanych przez PKO Bank Polski. Tym samym bank jest liderem na tym rynku. Ogółem klienci PKO mają 7,5 mln kart płatniczych i należą do najbardziej aktywnych ich użytkowników. W okresie lipiec 2014 - czerwiec 2015 r. liczba transakcji przez nich dokonana wzrosła o 40 proc.

 • Ubezpieczyciel z grupy PZU pracuje nad ofertą dla klientów paliwowego giganta. Wcześniej przetestował ten model z prywatnymi stacjami Moya - pisze wtorkowy "Puls Biznesu"

 • PKN ORLEN i Nextbike Polska ogłosiły lokalizacje stacji rowerowych, które powstaną na stacjach Koncernu w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie i Białymstoku. To pięć z sześciu polskich miast, w których na przełomie marca i kwietnia zostaną uruchomione stacje rowerów miejskich ORLEN.

 • PKN ORLEN udostępnił nową funkcjonalność w aplikacji ORLEN Mobile, dzięki której kierowcy mogą płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. W okresie promocji dla tych, którzy po zapłaceniu rachunku za paliwo, skorzystają z oferty sklepowej i gastronomicznej w aplikacji zostały przygotowane atrakcyjne kupony rabatowe. System został wdrożony również na stacjach Benzina w Czechach. Wdrożenie tej funkcjonalności przebiegało w kilku etapach i rozpoczęło się w połowie 2016 roku.

 • Zarząd "Orbis" S.A. informuje, że w dniu 14 lutego 2001 r. podpisał Porozumienie o współpracy z PKN "ORLEN S.A. z siedzibą w Płocku. Przedmiotem Porozumienia...

 • Orlen obniżył o 10 groszy ceny podstawowych paliw na stacjach własnych. Dodatkowo, już od najbliższej soboty rusza wakacyjna promocja - w każdy wakacyjny weekend klienci tankujący paliwo na stacjach Orlen i Bliska zapłacą kolejne 10 groszy taniej.

 • PKN Orlen wprowadził do oferty kart paliwowych nowy produkt - kartę MIKROFLOTA. To unikatowe na rynku rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do sektora mikroprzedsiębiorstw, małych firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, dla których karty paliwowe były do tej pory poza zasięgiem ze względu na limity zakupowe.

 • Do końca 2005 roku PKN Orlen planuje wydatki na działalność detaliczną rzędu 2,5 miliarda złotych, a na działalność hurtową wydatki wyniosą 650 milionów złotych, podała spółka w czwartkowym komunikacie.

 • 2,5 mld wyniosą do końca 2005 roku planowane przez PKN ORLEN nakłady na działalność detaliczną (stacje paliwowe) - poinformował płocki koncern. Inwestycje w segment hurtowy mają wynieść 650 mln zł.

 • Sąd Okręgowy w Warszawie wydał precedensowy nakaz zapłaty przez Orlen 302 tys. zł. Pieniądze mają trafić na konto spółki Tymbor, która jest właścicielem stacji paliw w Ostrołęce. Do niedawna działała w barwach Petrochemii Płock.