• Informacje na temat:

  vod filmy

Artykuły na temat: vod filmy
 • ...mieszkania oraz sprawa w sądzie – oprócz kary przewidzianej prawem dodatków operator może domagać się odszkodowania, a sąd obciążyć kosztami procesu. Oczywiście, sprawa może też zostać umorzona. Filmy w sieci legalne Znajdziesz w serwisach VOD (wideo na życzenie) operatorów TV i stacji telewizyjnych oraz niezależnych firm. Wszystkie filmy, a także seriale i transmisje, opisywane w to&owoTV na s. 92

 • Z VOD i telewizji internetowej będzie można korzystać za granicą

  Po dziewięciu miesiącach od opublikowania w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści, 1 kwietnia 2018 roku stosowane zaczną być przepisy, dzięki którym Europejczycy będą mogli korzystać z treści cyfrowych podczas podróży za granicę.

 • DVB-T plus VoD przyszłością polskiego rynku?

  w poważnych tarapatach. Ewentualny rozwój usług VoD skłoni do podobnych decyzji kolejne gospodarstwa domowe z młodymi Polakami.

 • Czy Player+ zdobędzie wielu klientów?

  Na pierwszy rzut oka oferta platformy wideo na żądanie Player rozszerzona o część oferty nc+ wydaje się być zbyt droga. Czy uda jej się skutecznie rywalizować z Netfliksem?

 • Kino Polska TV zawarła pierwszą w swojej historii umowę z Disneyem

  Przebojowe seriale, filmy i animacje będą teraz dostępne w kanałach FilmBox w Europie Środkowo-Wschodniej.

 • Polacy rezygnują z telewizorów. Mobilna rewolucja stworzyła nowy rynek

  Zaczynamy odwracać wzrok od telewizorów i kierować go na tablety. Reklamodawcy już to wykorzystują.

 • Na wakacje z Netfliksem. UE ułatwia dostęp do filmów i seriali online

  Od niedzieli wszyscy użytkownicy z UE, którzy zapłacili za dostęp do filmów, seriali lub wydarzeń sportowych publikowanych w sieci, będą mogli obejrzeć je także podczas wyjazdu za granicę.

 • TV Republika wybuduje polskie Hollywood?

  Jak informuje portal Wirtualne Media, TV Republika uruchamia filmowy kanał pod nazwą Republika Film. Nadawca we wniosku o koncesję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zobowiązał się, że w godzinach 6-23 filmy fabularne będą stanowić 40 proc. ramówki.

 • Netflix wkrótce w Polsce: Underwood kontra Mostowiakowie. Kogo będziemy oglądać?

  Czy Netflix zrobi z polską telewizją to, co bohater serialu "House of Cards" z politycznymi wrogami? Bliski start serwisu w Polsce cieszy widzów. Rynek telewizyjny powinien zacząć się bać.

 • Reklamy co 20 minut filmu - nowa dyrektywa unijna

  Wszystko wskazuje na to, że reklamy w telewizji będą trwać jeszcze dłużej niż dotąd, co zapewne rozwścieczy część widzów. Parlament Europejski pracuje nad projektem, który pozwoli nadawcom na to, by reklamy zajmowały aż 20 proc. czasu antenowego. Nowa dyrektywa unijna pozwoli też na przerwy reklamowe w czasie filmów i innych programów co 20 minut, a nie co 30 minut, jak dotąd.