• Informacje na temat:

  vod filmy

Artykuły na temat: vod filmy
 • ...mieszkania oraz sprawa w sądzie – oprócz kary przewidzianej prawem dodatków operator może domagać się odszkodowania, a sąd obciążyć kosztami procesu. Oczywiście, sprawa może też zostać umorzona. Filmy w sieci legalne Znajdziesz w serwisach VOD (wideo na życzenie) operatorów TV i stacji telewizyjnych oraz niezależnych firm. Wszystkie filmy, a także seriale i transmisje, opisywane w to&owoTV na s. 92

 • Z VOD i telewizji internetowej będzie można korzystać za granicą

  Po dziewięciu miesiącach od opublikowania w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści, 1 kwietnia 2018 roku stosowane zaczną być przepisy, dzięki którym Europejczycy będą mogli korzystać z treści cyfrowych podczas podróży za granicę.

 • DVB-T plus VoD przyszłością polskiego rynku?

  w poważnych tarapatach. Ewentualny rozwój usług VoD skłoni do podobnych decyzji kolejne gospodarstwa domowe z młodymi Polakami.

 • Czy Player+ zdobędzie wielu klientów?

  Na pierwszy rzut oka oferta platformy wideo na żądanie Player rozszerzona o część oferty nc+ wydaje się być zbyt droga. Czy uda jej się skutecznie rywalizować z Netfliksem?

 • Kino Polska TV zawarła pierwszą w swojej historii umowę z Disneyem

  Przebojowe seriale, filmy i animacje będą teraz dostępne w kanałach FilmBox w Europie Środkowo-Wschodniej.

 • Polacy rezygnują z telewizorów. Mobilna rewolucja stworzyła nowy rynek

  Zaczynamy odwracać wzrok od telewizorów i kierować go na tablety. Reklamodawcy już to wykorzystują.

 • Na wakacje z Netfliksem. UE ułatwia dostęp do filmów i seriali online

  Od niedzieli wszyscy użytkownicy z UE, którzy zapłacili za dostęp do filmów, seriali lub wydarzeń sportowych publikowanych w sieci, będą mogli obejrzeć je także podczas wyjazdu za granicę.

 • Amazon goni Netfliksa w streamingu

  Filmy, muzyka i książki w promocyjnym pakiecie z preferencyjnymi warunkami dostaw sprzedają się dużo lepiej. Największy gracz na rynku subskrypcji wideo może czuć się zagrożony.

 • TV Republika wybuduje polskie Hollywood?

  Jak informuje portal Wirtualne Media, TV Republika uruchamia filmowy kanał pod nazwą Republika Film. Nadawca we wniosku o koncesję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zobowiązał się, że w godzinach 6-23 filmy fabularne będą stanowić 40 proc. ramówki.

 • Netflix wkrótce w Polsce: Underwood kontra Mostowiakowie. Kogo będziemy oglądać?

  Czy Netflix zrobi z polską telewizją to, co bohater serialu "House of Cards" z politycznymi wrogami? Bliski start serwisu w Polsce cieszy widzów. Rynek telewizyjny powinien zacząć się bać.