• Informacje na temat:

  volkswagen bank

Artykuły na temat: volkswagen bank
 • Gdzie szukać najlepszych miejsc pracy w Europie?

  ...zwycięzców, także dzięki sukcesom swoich polskich oddziałów: Daimler Financial Services (w Polsce reprezentowany przez Mercedes-Benz Bank), EMC, Cisco, Hilti, Volkswagen Financial Services (w Polsce Volkswagen Bank Polska SA), Microsoft, Novo Nordisk, Cadence i Diageo. Jeśli chcielibyśmy porównywać się w tej stawce z innymi krajami, to Wielką Brytanię na liście Najlepszych Międzynarodowych Miejsc...

 • Motoryzacja: Volkswagen powinien zrekompensować szkody

  KE uważa, że Volkswagen powinien zrekompensować konsumentom straty poniesione w wyniku skandalu z fałszowaniem pomiarów toksyczności spalin. KE nie odniosła się jednak do tego, czy Volkswagen powinien zostać wpisany na unijną "czarną listę" firm.

 • To dobry czas na zaciąganie kredytów, mimo że wciąż mówi się o kryzysie. Banki chcą zdobyć nowych klientów, oferują więc bardziej korzystne warunki. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszą ofertę.

 • Oszukiwali cały świat! Czy VW pogrąży niemiecką gospodarkę?

  Oszustwo Volkswagena, fałszowanie testów emisji z silników diesla, może mieć znacznie poważniejsze skutki dla koncernu i całej niemieckiej gospodarki, niż mogło się na początku wydawać.

 • Środowe notowania zostały zdominowane przez komunikat płynący z Banku Kanady, który pozostawiając benchmarkową stopę O/N niezmienionym poziomie zdecydował się na podtrzymanie ostrożnego podejścia wobec dalszego zacieśniania

 • Polska na bank. Sprzyjające warunki moga wspierać konsolidację sektora bankowego

  Mając wybór między ekspansją zagraniczną, a konsolidacją rynku w Polsce, powinniśmy postawić najpierw na Polskę. Im szybciej się tutaj uporamy z polonizacją banków, tym łatwiej będzie nam wyjść na zagraniczne rynki kapitałowe - mówi Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku.

 • Chiny zaskoczyły wszystkich

  Najbardziej komentowanym wydarzeniem na rynkach walutowych dzisiejszego poranka jest dewaluacja juana, jakiej dokonał Ludowy Bank Chin.

 • Sprawa Deutsche Banku: Przykład wojny finansowej czy kryzysu w światowych finansach?

  Trwają zawirowania wokół niemieckiego Deutsche Banku. Bank ten jest jedną z instytucji finansowych przechodzących śledztwo o zmowach na rynku hipotecznym, które doprowadziły do kryzysu finansowego w 2008 roku.

 • Nord Stream 2: EBI nie wyklucza finansowania inwestycji

  Należący do państw UE Europejski Bank Inwestycyjny nie wykluczył w czwartek finansowania rozbudowy gazociągu Nord Stream 2. Jego prezes Werner Hoyer podkreślał, że decyzja będzie zależna od wyniku debaty, jaką w sprawie tego projektu, prowadzą politycy.

 • Wczorajsze dane z amerykańskiej gospodarki coraz mocniej przekonują inwestorów do możliwości grudniowej podwyżki stóp procentowych w USA i zarazem wpływają na kontynuację umocnienia przez dolara.