• Informacje na temat:

  volkswagen produkcja

Artykuły na temat: volkswagen produkcja
 • Będą rosnąć produkcja i zatrudnienie w Polsce!

  .... Przedstawiciele branży za dobry prognostyk uznali decyzję Volkswagena o budowie we Wrześni nowej fabryki produkującej model Crafter oraz niepotwierdzoną jeszcze oficjalnie decyzję o przesunięciu produkcji...

 • Volkswagen ma prawo pierwokupu akcji Groclina

  Volkswagen, globalny koncern motoryzacyjny, podpisał z Groclinem i jego największymi akcjonariuszami porozumienie, w ramach którego uzyskał prawo pierwokupu akcji polskiej spółki poinformował Groclin w komunikacie.

 • BMW i VW ledwo nadążają z produkcją. "Będziemy zatrudniać tysiące ludzi"

  ..., że faktycznie planowane jest przyjęcie do pracy kilku tysięcy osób, w tym także pracowników najemnych. Podobnie sytuacja przedstawia się w koncernie Volkswagena. Także jego rada pracownicza wyraziła(...) przewodniczący rady pracowniczej Bernd Osterloh. Motor zatrudnienia Volkswagen, skupiający pod swoim dachem 9 samochodowych marek, m.in. Audi, Seat i Porsche, jest największym w Niemczech prywatnym pracodawcą...

 • Raport bieżący nr 6/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd GROCLIN Spółka Akcyjna z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim...

 • 10 tysięcy naszych rodaków znajdzie pracę w VW w Wielkopolsce

  ...​Ponad 1,2 tys. osób przyjął dotąd do pracy Volkswagen w związku z uruchamianiem fabryki w Białężycach k. Wrześni (Wielkopolskie). Trwa rekrutacja pracowników produkcji na drugą i trzecią zmianę.

 • Normy ekologiczne - cienka zielona linia

  Afera dieslowa wstrząsnęła całą branżą motoryzacyjną. Z turbulencji, które na strzępy rozerwały reputację Volkswagena, numer dwa pod względem liczby sprzedawanych aut na świecie, konkurenci bynajmniej się nie cieszą, bo grzechy takie jak VW mają na sumieniu również inni giganci.

 • Niemcy dali nam świetnie płatną pracę

  Uroczyście uruchomiono produkcję silników wysokoprężnych najnowszej, trzeciej generacji w Polkowicach (Dolnośląskie) w fabryce Volkswagen Motor Polska. Symbolicznego uruchomienia linii dokonał wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński.

 • W Niemczech produkcja przemysłu spadła

  W Niemczech w sierpniu produkcja przemysłowa spadła o 1,2 proc. mdm, podczas gdy w poprzednim miesiącu wzrosła o 1,2 proc., po korekcie - poinformował w komunikacie urząd statystyczny.

 • TOP5 pracowników fizycznych - dla nich w 2017 roku pracy nie zabraknie

  Produkcja, logistyka i przemysł w Polsce w ostatnich miesiącach rozwijają się w niespotykanym tempie. Dlatego też w ciągu kolejnego roku to właśnie fachowcy związani z tymi branżami będą najbardziej poszukiwani na rynku pracy.

 • W 2015 roku produkcja samochodów w Polsce powróci do poziomu z rekordowych lat, gdy kraje graniczące z Polską dumpingowo wspierały zakupy nowych samochodów - uważa wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.