• Informacje na temat:

  vw golf 6

Artykuły na temat: vw golf 6
 • Tam Polacy już nie chcą pracować

  ...schylają Polacy i Rumuni, którzy za swoją ciężką pracę dostają 10 razy mniej niż pracujący obok Helmut, który dokręca śruby do nowego Golfa. Takich, trudnych do uzasadnienia różnic płacowych, nie ma...

 • Hobby polskich milionerów

  Grają w golfa, biorą udział w maratonach i rajdach, nurkują. Polscy milionerzy nie zajmują się wyłącznie biznesem. Co robią po pracy?

 • Na swoim: biznes dla zuchwałych

  ...golfa z kolegami, delegacje w pięciogwiazdkowych hotelach?). Drugi - zupełnie sobie z nią nie radzi oraz szybko odchodzi. Wreszcie trzeci - nie przepadając za nią, dostosowuje się, zbiera doświadczenie...

 • Motoryzacja: Branża samochodowa odpowiada na smog?

  Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej - mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza tylko w 6 proc., nie zwalnia to producentów od odpowiedzialności za wpływ produkowanych modeli na środowisko.

 • Samorządy inwestują w pola golfowe

  Inwestowanie w pola golfowe zaczyna się opłacać, odkrywają to samorządy lokalne. Zdaniem ekspertów to dobry pomysł na wykorzystanie nieużytków i promocję regionów.

 • Prawie 2 miliony aut używanych na sprzedaż

  Według raportu AAA AUTO opartego na analizie danych dotyczących sprzedaży aut używanych w komisach, na stronach internetowych oraz u dealerów samochodów używanych, w pierwszych trzech kwartałach 2018 roku pojawiło się 1.901.834 ofert sprzedaży samochodów używanych, czyli o 272.451 więcej niż w trzech pierwszych kwartałach roku 2017.

 • 1,5 miliona samochodów używanych w trzech pierwszych kwartałach

  Polacy dzięki 500+ kupują droższe samochody używane 81% klientów AAA AUTO uważa, że dzięki świadczeniom z rządowego programu może kupować lepsze auta.

 • Nowy hotel Hilton Garden Inn w Krakowie, kulturalnej stolicy Polski

  W Międzynarodowym Porcie Lotniczym Kraków-Balice otwarty został czterogwiazdkowy hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, dysponujący 155 pokojami dla gości. Jest to pierwsza ukończona inwestycja związana z rozbudową krakowskiego portu.

 • Nie poznacie tego obiektu

  Kto w polowie 2015 roku przyleci na krakowskie lotnisko nie pozna go. Trwa rozbudowa, a prace prowadzone są na bardzo szerokim froncie.

 • Branża motoryzacyjna ma olbrzymie długi

  Rośnie popyt na samochody nowe i używane. Branża motoryzacyjna ma coraz więcej zamówień za granicą. Świetnie sprzedają się zarówno pojazdy, jak i części do nich. Sytuacja wygląda wręcz idealnie. Niestety nie dla wszystkich. Z danych Krajowego Rejestru Długów wynika, że łączne zadłużenie firm z sektora motoryzacyjnego przekracza 340 milionów złotych.