• Informacje na temat:

  vw golf plus

Artykuły na temat: vw golf plus
 • Emerytura, a co to jest?

  ...45 PLUS. Kolor blond już jest passé, przynajmniej na menedżerskim rynku pracy w Europie Zachodniej. Nadchodzą czasy siwych panter - twierdzą nasi koledzy z niemieckiego "MM". W Polsce o rewolucji mowy jeszcze być nie może, ale już widać, że "starszaki" wracają do gry. Nareszcie!

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  ..., lat 45 plus, urodzony w Głuszycy na Dolnym Śląsku. Jego rodzice przyjechali na Ziemie Odzyskane na przełomie lat 50. i 60. Raz zmienili miejsce zamieszkania i pracę, potem osiedli. - I aż do emerytury(...) kawalerka to 1,5 tys. zł plus opłaty. Najtańsze lokum, jakie znalazłem - pokój z aneksem kuchennym do spółki z dwoma obcymi facetami, miał kosztować 500 zł miesięcznie. Niczym w jakimś cholernym Tokio...

 • Zmiany w podatkach: Zyskają bogaci, a biedniejsi stracą

  Jeżeli akcyzę zastąpi nowa danina, luksusowe mercedesy, audi, BMW czy porsche potanieją o kilkanaście procent. Za to starsze modele używane wyraźnie podrożeją.

 • Motoryzacyjne wiraże i miraże

  Polski przemysł motoryzacyjny daje 8 proc. PKB i 12 proc. eksportu i stale rośnie - z dumą podkreślają politycy. Nie jest tak różowo: od 15 lat nie udało się przyciągnąć do nas żadnej nowej inwestycji któregoś z globalnych koncernów motoryzacyjnych.

 • W Polsce na sponsorowanie sportu wydaje się rocznie ponad miliard złotych. Mariaże sponsorów z klubami nie są jednak związkami na dobre i złe.

 • 2010 r. zapowiada się ciekawie

  W 2010 roku na polskim rynku pojawi się sporo nowych modeli samochodów osobowych. Premiery zapowiadają wszystkie największe koncerny motoryzacyjne.

 • Wprowadzali ludzi w błąd, zapłacą 300 tys. złotych

  Organizatorzy loterii promocyjnych spółka Kraft Foods Polska oraz Just Mobile wprowadzali konsumentów w błąd - uznała prezes UOKiK i nałożyła na nich kary pieniężne w łącznej wysokości ok. 300 tys. zł.

 • Ranking kredytów samochodowych - październik 2013

  Maksymalny wskaźnik oprocentowania nominalnego kredytu w Polsce wynosi obecnie 16 proc. Korzystniejsze oprocentowanie zobowiązania winno niejako z założenia charakteryzować kredyt samochodowy, ponieważ samo nabywane auto staje się jednocześnie zabezpieczeniem kredytu. Gdzie parametry kredytowania są obecnie najlepsze? Sprawdzamy to w październikowym wydaniu rankingu TotalMoney.pl.

 • Na śnieg i słotę nieruchomość nad ciepłym morzem

  Na południu Europy trwa przecena nieruchomości. Tylko w ostatnich 12 miesiącach w takich krajach jak Grecja czy Hiszpania obniżki cen sięgnęły nawet ponad 10 proc. Licząc od szczytu hossy, miejscami notuje się nawet przeceny przekraczające 30-40 proc. Korzystając z tej sytuacji, można zostać właścicielem nieruchomości nad ciepłym morzem, gdzie nawet w grudniu temperatura może przekroczyć 20 stopni.

 • Własna wyspa za milion dolarów? Dlaczego nie!

  Penthouse w wysokościowcu, apartament w kamienicy czy własna rezydencja - takie nieruchomości najczęściej wybierają najbogatsi. W ostatnich latach jednak modne staje się posiadanie własnej wyspy. Jest to rozwiązanie szczególnie popularne wśród osób szukających ciszy i spokoju. Lion's Bank sprawdził jak gruby portfel jest potrzebny, żeby zostać współczesnym Robinsonem Crusoe.