• Informacje na temat:

  vw wyprzedaż rocznika 2012

Artykuły na temat: vw wyprzedaż rocznika 2012
 • Kupno diesla wciąż opłacalne

  Zbliża się okres wyprzedaży rocznika 2011 w salonach samochodowych. Jednocześnie od stycznia czeka nas wzrost akcyzy na olej napędowy, a z nią dalsze podwyżki na stacjach. Z obliczeń Tax Care wynika, że w przypadku auta, które pokonuje rocznie 40 tys. km zakup droższej wersji (z silnikiem diesla) zwraca się już po dwóch latach. Inwestycja w samochód, który spełnia kryteria auta ciężarowego będzie

 • GUS: Stopa bezrobocia w styczniu wyniosła 14,2 procent

  Stopa bezrobocia w styczniu tego roku wyniosła 14,2 proc. wobec 13,4 proc. w grudniu 2012 r. - podał w poniedziałek GUS.

 • Sprzedaż detaliczna w lutym spadła o 0,8 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2012 roku, a mdm spadła o 2,6 proc. - podał GUS.

 • GUS podał bardzo ważne dane z polskiej gospodarki

  W Polsce w dalszym ciągu rośnie bezrobocie - w lutym wyniosło 14,4 procent. Bez pracy pozostawało w ubiegłym miesiącu około 2 miliony 340 tysięcy osób. Dane przedstawione przez Główny Urząd Statystyczny są podobne do tych, które podawało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w informacji na temat rynku pracy w lutym. W styczniu stopa bezrobocia wyniosła 14,2 procent.