• Informacje na temat:

  w co najlepiej zainwestować pieniądze

Artykuły na temat: w co najlepiej zainwestować pieniądze
 • Zarabiam niewiele, ale chcę co miesiąc odkładać 100–150 zł. W co najlepiej zainwestować te pieniądze, by pomimo małych kwot, coś zaoszczędzić? Czy poszukać korzystnej lokaty? - pyta 45-letnia Ewa ze Szczytna.

 • Ponad 40 proc. Polaków ma problemy z pieniędzmi. Nie zawsze wystarcza im do pierwszego

  42 proc. Polaków czasami nie starcza pieniędzy do kolejnej wypłaty - wynika z badania Finansowy Barometr ING. To nie najgorszy wynik: średni odsetek w innych badanych krajach Europy jest wyższy. Co zatem robimy, gdy widzimy, że zaczyna nam nie starczać pieniędzy? Najczęściej wcale nie biegniemy od razu po pożyczkę. Zwykle (78 proc. badanych) po prostu ograniczamy wydatki.

 • Szkoła, kuźnia niewolników

  Polska szkoła nie potrzebuje reform. Najlepiej w Europie kształci szczury, pragnące dać się zaprząc w korporacyjne uprzęże. Dlatego nie należy jej zmieniać, tylko zrównać z ziemią. A na zgliszczach zbudować nowy system, który zamiast szkolić niewolników, zaciekawi młodych światem.

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  - jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

 • Chcielibyśmy oszczędzać, ale niestety tego nie robimy. Mniej niż co dziesiąty Polak deklaruje, że odkłada pieniądze regularnie, a co trzeci przyznaje, że robi to raz na pewien czas. Bardzo niewiele osób oszczędza na przyszłą emeryturę.

 • - wielomilionowa fortuna nie zawróciłaby nam w głowie. Pieniądze przeznaczylibyśmy na inwestycje, pomoc rodzinie i spłatę długów.

 • Praca w wakacje: Jak dorobić, mając "naście" lat?

  ...uda się w trakcie wakacji zarobić na realizację choćby niektórych marzeń. Nie tylko nastolatki... W co najlepiej zainwestować zarobione pieniądze? Na przykład w rozkręcenie własnego biznesu. Na(...) i odwagi samych nastolatków. Przed kilkoma laty turystów na Krupówkach w Zakopanem wzruszała młoda dziewczyna, która grała na skrzypcach, a przed futerałem, do którego przechodnie wrzucali pieniądze...

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • ...się w fundusze akcji, bo według przepisów w 2014 roku musiały zainwestować w akcje minimum 75 proc. pieniędzy. W tym roku musi być to minimum 55 proc. Jeśli więc zastanawiamy się, jak radzi sobie(...) rozważyć jego zmianę. To nie jest trudne. Wystarczy skontaktować się z OFE, do którego chcemy się przenieść i on za nas wszystko załatwi. W tej nowej rzeczywistości finansowej w ubiegłym roku najlepiej...

 • Polska Grupa Maspex zainwestowała 500 mln złotych w rozwój

  Grupa Maspex zrealizowała program inwestycyjny - objął on rozbudowę zakładów, automatyzację centrów logistycznych, a także większe przetwórstwo owoców i warzyw - co jest dedykowane otoczeniu rolnemu, firmom i grupom produkcyjnym, z którymi Maspex współpracuje w zakresie dostawy produktów.