• Informacje na temat:

  w co najlepiej zainwestować pieniądze

Artykuły na temat: w co najlepiej zainwestować pieniądze
 • Zarabiam niewiele, ale chcę co miesiąc odkładać 100–150 zł. W co najlepiej zainwestować te pieniądze, by pomimo małych kwot, coś zaoszczędzić? Czy poszukać korzystnej lokaty? - pyta 45-letnia Ewa ze Szczytna.

 • - wielomilionowa fortuna nie zawróciłaby nam w głowie. Pieniądze przeznaczylibyśmy na inwestycje, pomoc rodzinie i spłatę długów.

 • Szkoła, kuźnia niewolników

  Polska szkoła nie potrzebuje reform. Najlepiej w Europie kształci szczury, pragnące dać się zaprząc w korporacyjne uprzęże. Dlatego nie należy jej zmieniać, tylko zrównać z ziemią. A na zgliszczach zbudować nowy system, który zamiast szkolić niewolników, zaciekawi młodych światem.

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  - jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

 • Chcielibyśmy oszczędzać, ale niestety tego nie robimy. Mniej niż co dziesiąty Polak deklaruje, że odkłada pieniądze regularnie, a co trzeci przyznaje, że robi to raz na pewien czas. Bardzo niewiele osób oszczędza na przyszłą emeryturę.

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Praca w wakacje: Jak dorobić, mając "naście" lat?

  ...uda się w trakcie wakacji zarobić na realizację choćby niektórych marzeń. Nie tylko nastolatki... W co najlepiej zainwestować zarobione pieniądze? Na przykład w rozkręcenie własnego biznesu. Na(...) i odwagi samych nastolatków. Przed kilkoma laty turystów na Krupówkach w Zakopanem wzruszała młoda dziewczyna, która grała na skrzypcach, a przed futerałem, do którego przechodnie wrzucali pieniądze...

 • Polska Grupa Maspex zainwestowała 500 mln złotych w rozwój

  Grupa Maspex zrealizowała program inwestycyjny - objął on rozbudowę zakładów, automatyzację centrów logistycznych, a także większe przetwórstwo owoców i warzyw - co jest dedykowane otoczeniu rolnemu, firmom i grupom produkcyjnym, z którymi Maspex współpracuje w zakresie dostawy produktów.

 • ...się w fundusze akcji, bo według przepisów w 2014 roku musiały zainwestować w akcje minimum 75 proc. pieniędzy. W tym roku musi być to minimum 55 proc. Jeśli więc zastanawiamy się, jak radzi sobie(...) rozważyć jego zmianę. To nie jest trudne. Wystarczy skontaktować się z OFE, do którego chcemy się przenieść i on za nas wszystko załatwi. W tej nowej rzeczywistości finansowej w ubiegłym roku najlepiej...

 • Minister Marczuk o 500+: Dlaczego gdy się podnosi emerytury i daje zasiłki bezrobotnym, nie mówi się - przepiją, przejedzą?

  Oczywiście, że wezmę pieniądze z programu 500+. W ogóle mnie nie oburza, że ludzie, którzy dobrze zarabiają, zgłoszą się po nie - mówi w wywiadzie dla DGP Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.