• Informacje na temat:

  w jaką walute zainwestować

Artykuły na temat: w jaką walute zainwestować
 • ​Bridgestone zainwestował kilkaset milionów euro w polskie fabryki. Powstanie ponad 300 miejsc pracy

  225 milionów euro firma Bridgestone, największy producent opon na świecie, przeznaczył na inwestycje w Polsce. Dzięki temu zatrudnienie w dwóch działających w kraju fabrykach zwiększa się o ponad 300 osób. Przedstawiciele koncernu podkreślają, że międzynarodowe firmy wybierają Polskę na miejsce inwestycje ze względu na dostęp do wykwalifikowanej kadry i coraz lepszą infrastrukturę. W sferze ryzyka pozostaje kondycja polskiego systemu elektroenergetycznego i wahania kursów walutowych.

 • W co zainwestować w 2015 roku?

  Zdaniem analityków Raiffeisen Bank Polska, 2015 rok będzie trudnym czasem dla inwestorów. Naszą gospodarkę czeka 3,5 proc. wzrost PKB. Na giełdzie, w scenariuszu bazowym WIG20 wzrośnie o ok.10 proc.

 • Wybierasz się na wymarzony urlop za granicę i chcesz wykupić wycieczkę z katalogu? Dowiedz się, jakie masz prawa oraz na co szczególnie uważać, by nie stracić wpłaconych pieniędzy.

 • NBP i KNF ostrzegają przed wirtualnymi walutami

  Narodowy Bank Polski i Komisja Nadzoru Finansowego ostrzegają potencjalnych użytkowników przed ryzykiem związanym z "walutami" wirtualnymi (takimi jak m.in. bitcoin, litecoin, ether) - głosi wspólny komunikat NBP i KNF.

 • Niemcy cenią sobie motywację naszych pracowników

  Niemieccy przedsiębiorcy wysoko cenią sobie w Polsce motywację polskich pracowników do pracy oraz ich rosnące kwalifikacje. Traktują nas, jako godne zaufania centrum wytwórcze, które jest zapleczem ich własnej gospodarki - powiedział PAP prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Tomasz Pisula.

 • Niemiecki bank centralny część swoich rezerw ulokuje w chińskiej walucie. Poinformował o tym podczas spotkania w Hongkongu członek zarządu Bundesbanku Andreas Dombret.

 • Waluty można kupować i sprzedawać, od ruchu zależą ceny danych walut, jednak na ów ruch ma wpływ szereg czynników z zakresu gospodarki, ekonomii, polityki i nie tylko.

 • Niby oszczędzamy systematycznie, ale zgromadzonego kapitału nam nie przybywa. To problem, jaki ma wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z oszczędzaniem. Nawet pieniądze gromadzone latami można bardzo szybko stracić. Czasami wystarczy jedna nieprzemyślana decyzja, ostrzegają eksperci.

 • Na to pytanie nie ma odpowiedzi. Inwestowanie na Foreksie jest związane z dużym ryzykiem. Można to ryzyko jednak ograniczać na wiele sposobów i dzięki temu zwiększać szansę jedynie na zysk, nie na straty. Analiza techniczna - to podstawowy krok do udanych transakcji.

 • Miliony dolarów wyprane przez wschodnioeuropejskich oszustów. Łotwa nową Szwajcarią?

  Na obszarze kilku byłych republik radzieckich działa grupa odpowiadająca za witrynę secureinvestment.com. Inwestorzy z całego świata powierzyli jej miliony dolarów, licząc na wysoki zwrot z handlu walutami.