• Informacje na temat:

  wagon intercity

Artykuły na temat: wagon intercity
 • Przedłużająca się podróż to nic przyjemnego. Zwłaszcza, gdy siedzisz w wychłodzonym wagonie, czeka cię zaplanowana przesiadka lub ważne spotkanie. Na przyspieszenie podróży nie masz(...) np. u konduktora lub w kasie na dworcu. Otrzymasz bezpłatnie posiłek i napoje, gdy opóźnienie przekracza 60 min. A jeśli podróżujesz PKP Intercity, zostaniesz poczęstowana już w razie 30-minutowego...

 • Nowe wagony PKP Intercity wyjeżdżają na tory

  Dziś pokaz, od stycznia regularne kursy. PKP Intercity zaprezentowało kilka zmodernizowanych wagonów, które już niedługo zasilą tabor przewoźnika.

 • ...biletów okresowych we wszystkich pociągach Intercity, Regionalnych czy Kolejach Mazowieckich. Dodatkowo uczestniczący w programie KDR: Intercity i Przewozy Regionalne oferują kolejne ulgi. W EIP, EIC(...) w wagonach WARS. Za to w pocią gach PR posiadacze KDR mogą promocyjnie kupić roczną REGIOkartę (140 zł), która uprawnia do zakupu biletów w taryfie RAZEM z dodatkowym ok. 30-proc. upustem. Adresy, które...

 • Idea Bank i PKP Intercity uruchomiły na trzech trasach specjalny wagon, który jest mobilnym biurem dla podróżujących przedsiębiorców i jednocześnie placówką bankową.

 • ...zdążę tego zrobić na stacji i wsiądę do pociągu konkurencyjnej spółki? – dopytywała Irena. – Wtedy powinna pani od razu po wejściu do wagonu zgłosić się do konduktora, by potwierdził(...) – wyjaśnił prawnik. Jednocześnie przestrzegł ją przed wsiadaniem bez biletu do pociągów kategorii Express Intercity Premium, czyli pendolino spółki PKP Intercity, które kursują od grudnia zeszłego roku...

 • PKP Intercity uruchamia strefy ciszy w pociągach Pendolino

  Już za kilka dni będzie można kupić bilet na przejazd pociągiem Pendolino w Strefie Ciszy. Na potrzeby strefy przeznaczony będzie jeden wagon drugiej klasy składu.

 • ...czytać regulaminy tych przewoźników, pociągami których najczęściej podróżowała. Wnioski wyciągnęła od razu. Tylko w ekspresach InterCity może wejść do wagonu bez biletu i spokojnie czekać na...

 • Co dalej z Warsem? Pracownicy martwią się o przyszłość spółki

  Wciąż nie rozstrzygnięto kolejnego postępowania na obsługę wagonów sypialnych PKP Intercity. Wykonuje ją teraz należąca w połowie do przewoźnika spółka Wars, ale pracowników martwi brak dłuższej umowy z PKP IC. Przyszłość spółki jest niejasna.

 • Sposoby na tańsze podróżowanie

  ...w kasach PKP Intercity. Bilet relacyjny kosztuje do 65% taniej. Dotyczy pociągów TLK w wagonach z miejscami do siedzenia oraz Express Intercity (EIC). Więcej na www.intercity.pl.

 • PKP Intercity wyda 1,8 mld złotych. Chce przewieźć 41 mln pasażerów 2018 roku

  - Do 2018 roku PKP Intercity zmodernizuje 400 wagonów, 60 lokomotyw oraz wyremontuje i zbuduje nowoczesne zaplecze do serwisowania taboru - zapowiedział prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz. Koszt modernizacji to 1,8 mld złotych.