• Informacje na temat:

  walka kliczko z adamkiem

Artykuły na temat: walka kliczko z adamkiem
 • Od 1 sierpnia nowy kanał Polsat Sport Fight HD

  1 sierpnia 2016 r. wystartuje nowy kanał sportowy grupy Polsat, poświęcony sportom walki.

 • Reklama w serwisach z filmami to margines, ale urosła o 500 proc. w ciągu roku. Bokserzy dadzą jej kopa, zapowiada "Puls Biznesu".

 • Kibice piłkarscy mogli obejrzeć mecze reprezentacji w systemie pay-per-view taniej, gdyby właściciel praw do transmisji oraz nadawcy telewizyjni nie zawarli niedozwolonego porozumienia. Prezes UOKiK nałożyła na uczestników zmowy kary finansowe w łącznej wysokości ponad 3,6 mln zł. Dwaj przedsiębiorcy skorzystali z programu leniency, dlatego jeden z nich uniknął sankcji pieniężnej, a drugi otrzymał jej redukcję.

 • 10 sukcesów i 10 porażek 2011 roku

  Największym sukcesem mijającego roku na rynku telewizyjnym jest współdziałanie. W tym kontekście warto wymienić dwa porozumienia. Pierwsze to zbliżająca się nieuchronnie fuzja CYFRY+ z n. Nowa platforma będzie mogła skutecznie rywalizować z Cyfrowym Polsatem. Ale platforma Zygmunta Solorza-Żaka nie daje za wygraną. Jej właściciel zaskoczył rynek już wcześniej kupując Polkomtela, operatora Plusa.

 • Miliony z trybun nie dla każdego klubu

  Manchester United zarobił w 2011 r. blisko 0,5 mld euro. Piłkarskie potęgi znad Wisły to przy Anglikach finansowe karzełki, ale z nowymi stadionami wybudowanymi przy okazji Euro 2012 mają szansę wejść do europejskiej ligi średniaków. Może się też okazać, że nowoczesna i droga w utrzymaniu infrastruktura to kula u nogi.