• Informacje na temat:

  waluty kalkulator

Artykuły na temat: waluty kalkulator
 • Przy 4 zł wszyscy powrócą

  Wielka Brytania | Niski kurs brytyjskiej waluty sprawia, że Polacy coraz częściej zastanawiają się na sensem dalszego pobytu na Wyspach. Najwięcej wątpliwości mają osoby pracujące za najniższe stawki i wysyłające pieniądze do kraju.

 • Wymiana waluty w internecie - czy to się opłaca?

  Rynek wymiany walutowej w Polsce jest coraz bardziej konkurencyjny. Korzystają na tym zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, którzy nie muszą już wymieniać waluty wyłącznie w bankach i kantorach stacjonarnych. Teraz mogą brać pod uwagę także coraz popularniejsze e-kantory.

 • O ile prezydent Niemiec Walter Steinmeier dał dzisiaj do zrozumienia, że politycy powinni dalej rozmawiać nt. potencjalnej koalicji i jest generalnie przeciwny rozpisaniu przedterminowych wyborów parlamentarnych, o tyle lider socjaldemokratycznej SPD odrzucił możliwość ewentualnych rozmów nt. powrotu do tzw. wielkiej koalicji CDU/CSU-SPD, jaka miała miejsce przed wrześniowymi wyborami.

 • Długo oczekiwany projekt ustawy autorstwa prezydenckich ekspertów, zawierający propozycję systemowego rozwiązania problemu walutowych kredytów mieszkaniowych, w końcu ujrzał światło dzienne. Tak jak w przypadku poprzednich tego typu inicjatyw pojawia się pytanie: co dalej?

 • Na przedświąteczny gest zdobył się rząd premiera Włoch - Silvio Berlusconiego. Zafundował on wszystkim mieszkańcom kraju prezenty. Mają to być mini kalkulatory do przeliczania lirów na euro.

 • Przy kwocie wymiany tysiąca euro w kantorze internetowym można oszczędzić nawet 120 zł w porównaniu do standardowej oferty banków. Kantory internetowe to rewolucja ostatnich lat. Pozwalają na wymianę waluty sprzed ekranu komputera, bezpiecznie, szybko i przede wszystkim najtaniej na rynku.

 • Oblicz podatek od pracy za granicą

  Mocne nerwy, kalkulator i jeden wzór - tyle potrzeba, żeby wyliczyć się z polskim fiskusem z dochodów uzyskanych z pracy w Wielkiej Brytanii. Poniżej instruktaż, jak prawidłowo wyliczyć należny podatek.

 • Przygotuj swoje pieniądze na handel z zagranicą

  Rozpoczynając handel z zagranicznymi partnerami biznesowymi, musimy przygotować się na realizacje kontraktów w obcych walutach. Aby nie przepłacać na bankowych przewalutowaniach rozliczeń, warto założyć konto walutowe. Z kolei, aby maksymalnie zwiększyć zyski ze współpracy z zagranicznymi kontrahentami, niezbędne będzie konto walutowe w walucie rozliczeń. Jeśli będziemy często podróżować w interesach, przyda nam się także walutowa karta płatnicza. Jak jednak operować pieniędzmi pomiędzy...

 • Dziś i jutro można zobaczyć furę pieniędzy

  W sobotę i niedzielę bank centralny - w ramach Dni Otwartych NBP - po raz dziewiąty otworzy swój gmach dla zwiedzających - poinformował NBP w czwartek w komunikacie. Będzie można m.in. obejrzeć bankomat od środka, czy podnieść sztabę złota.