• Informacje na temat:

  wanna z kabiną

Artykuły na temat: wanna z kabiną
 • ...i drewniane, parapety, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne; sanitariaty (wanna, WC, umywalka, kabina), zlewy, baterie. Nie odliczysz między innymi: farb wewnętrznych i zewnętrznych; klejów, np. do...

 • Wanna z prysznicem? Dobry pomysł do niewielkiej łazienki

  Wanna z prysznicem łączy w sobie zalety obu łazienkowych sprzętów. Z jednej strony pozwala cieszyć się kąpielą, a z drugiej zapewnia możliwość szybkiego orzeźwienia, kiedy brakuje czasu. Jednak czy wanna z prysznicem to praktyczne rozwiązanie w łazience? Czy jej cena jest do przełożenia na wygodę korzystania z takiej armatury łazienkowej? Na rynku mamy szeroki wybór wanien z prysznicem. Sprawdźmy

 • Polacy na niemieckim rynku pracy - konkurentów przybywa, a z językiem nadal marnie

  Pracodawcy z Niemiec wykazują coraz większe zainteresowanie pracownikami z Polski, a liczba zapytań o możliwość zatrudnienia naszych fachowców w porównaniu ze styczniem 2012 wzrosła o 90 proc. Statystyki Bundesagentur Fur Arbeit niezmiennie wykazują ogromną liczbę wolnych miejsc pracy, a średnia stopa bezrobocia wynosi niewiele ponad 7 proc., co oznacza, że już się znacząco nie zmniejszy. Ludzie z umiejętnościami potrzebni są tam po prostu, żeby utrzymać tempo wzrostu niemieckiej gospodarki....

 • Jak niedrogo wykończyć łazienkę w domu jednorodzinnym?

  W poprzedniej części artykułu obliczyliśmy , że budowa domu z poddaszem o powierzchni użytkowej 160 m kw. do stanu deweloperskiego to wydatek około 250 tysięcy złotych. Stan deweloperski jest jednak jak nowe mieszkanie kupione od dewelopera - posadzki, ściany, kaloryfery, okna już niby są, ale jednak cały dom trzeba wykończyć pod klucz. Dlatego w kolejnych artykułach zastanowimy się nad kosztami wykończenia kolejnych pomieszczeń do stanu nadającego się do natychmiastowego wprowadzenia. Na...

 • Małe mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia od lat cieszą się w Polsce dużą popularnością. Trudno się temu dziwić - atrakcyjne ceny i przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń pozwalają dziś mieszkać wygodnie nawet na niewielkim metrażu. Małe "M" wiąże się też jednak z licznymi wyzwaniami. Jednym z nich jest urządzenie łazienki. Jak na zaledwie kilku metrach kwadratowych zmieścić wszystko, co potrzebne?

 • Niebieska łazienka - inspirujące projekty

  Aranżacje małych łazienek często wykorzystują ponadczasową kolorystykę i sprawdzoną estetykę w kwestii dekoracji wnętrz. Moda na łazienkę w odcieniach błękitu nie przemija, a obok łazienki w szarościach jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań.

 • Otwarte przestrzenie i funkcjonalność, czyli jak zaczynają mieszkać Polacy

  Nawet w bloku z wielkiej płyty można mieszkać ładnie i nieszablonowo. Polacy coraz częściej korzystają z usług projektantów wnętrz, bo doceniają wagę funkcjonalnego i wygodnego mieszkania. Coraz więcej znaczą naturalne materiały, ale ograniczeniem jest tu cena.

 • Kosztowna łazienka w domku jednorodzinnym

  W poprzednich opracowaniach obliczyliśmy koszt budowy parterowego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Nasza nieruchomość została doprowadzona do stanu deweloperskiego. Teraz wystarczy tylko wykończyć poszczególne pomieszczenia i odpowiednio je wyposażyć. Na początek obliczymy koszty wykończenia łazienki o powierzchni 16 m2.

 • Jak urządzić małą łazienkę w bloku?

  Tytułowe pytanie spędza sen z powiek niejednemu świeżo upieczonemu właścicielowi mieszkania. Przyprawia natomiast o ból głowy szczęśliwych posiadaczy małych łazienek, którzy muszą wygospodarować w niej miejsce również na akcesoria dla dzieci. Jak zaprojektować łazienkę, aby dobrze spełniała swoje funkcje, a równocześnie była miejscem estetycznym? Podpowiadamy, jakie rozwiązania najlepiej zastosować i jak tanio urządzić łazienkę o niewielkich rozmiarach.

 • Luksusowy pociąg do egzotycznej przygody

  Dalekie podróże koleją w egzotyczne zakątki globu przeżywają renesans. Coraz większa liczba osób ciekawych świata powraca do tej tradycyjnej formy zwiedzania świata, okrywając na nowo jej zalety. Żaden inny środek transportu nie ma w sobie tyle romantyzmu, ani tak bogatej historii związanej z eksploracją i rozwojem cywilizacji.