• Informacje na temat:

  wartość akcji pkp cargo

Artykuły na temat: wartość akcji pkp cargo
 • PKP Cargo opublikuje prognozę dla grupy

  PKP Cargo, które podało prognozę jednostkowych wyników na 2018 r., planuje także publikację prognozy dla grupy kapitałowej po zatwierdzeniu planów gospodarczych spółek zależnych - poinformował p.o. prezesa PKP Cargo Krzysztof Mamiński. Po danych kurs akcji załamał się i zniżkuje ok 20 proc.

 • PKP Cargo w rok od debiutu na giełdzie ma ponad 50-proc. udział w rynku

  W rok od giełdowego debiutu PKP Cargo zwiększyło swój udział w rynku do ponad 50 proc. Największy polski przewoźnik zainwestował w tym roku już ćwierć miliarda złotych w modernizację i zakup taboru, ogłosił też, że zamierza przejąć kilku zagranicznych przewoźników. Jak podkreślają przedstawiciele PKP Cargo, spółka mimo wielu wyzwań na rynku zwiększa zyski.

 • Analitycy Noble Securities, w raporcie z 14 grudnia, obniżyli rekomendację PKP Cargo do "akumuluj" z "kupuj", a cenę docelową dla akcji spółki do 53,65 zł z 62,7 zł.

 • PKP Cargo: Pracownicy dostaną 200 złotych podwyżki brutto

  Rozmowy zarządu spółki ze związkami zawodowymi w PKP Cargo nie przyniosły rezultatów. Tym niemniej pracownicy dostaną 200 złotych brutto podwyżki.

 • 1191 pracowników PKP Cargo chce odejść

  PKP Cargo chce zwiększyć do 96,5 mln zł maksymalne szacowane zobowiązania, wynikające z przeprowadzenia programu dobrowolnych odejść - podała spółka w komunikacie. W okresie zapisów do PDO zgłosiło się 1191 pracowników spółki. Wcześniej mowa była o ok. 250 pracownikach.

 • Sprzedaż PKP Energetyki do funduszu CVC obniża bezpieczeństwo kraju?

  Eksperci są zgodni: decyzja o przekazaniu funduszowi CVC wyłączności w negocjacjach na kupno PKP Energetyki to co najmniej ryzykowny eksperyment. Chodzi głównie o bezpieczeństwo energetyczne kraju.

 • Wtorkowa sesja przynosi kontynuację zwyżek z poniedziałku, a WIG20 rośnie najmocniej spośród wszystkich europejskich indeksów, razem z włoskim FTSE MIB. Wzrostom przewodzi KGHM, a jedynie cztery blue chipy znajdują się pod kreską. Na szerokim rynku wzrostami wyróżniają się m. in. PKP Cargo oraz BA Holding.

 • "Rz": Nowe ministerstwo odbuduje wartość spółek Skarbu Państwa?

  Czy nowemu resortowi skarbu uda się zwiększyć wartość spółek, które ma nadzorować - zastanawia się dzisiejsza "Rzeczpospolita" zwracając uwagę, że akcje większości z nich przez ostanie cztery lata mocno straciły na wartości. Jak czytamy w "Rz", akcje PGE, Energi, Enei i Taurona w ciągu ostatnich czterech lat potaniały średnio aż o 40 proc.

 • Po słabej sesji w Stanach Zjednoczonych, gdzie indeks S&P stracił 0,7 proc., a sektor energetyczny przecenił się aż 3,9 proc., na warszawskim parkiecie zapanowały również nerwowe nastroje. Ostatecznie WIG oraz WIG20 dzień zakończyły z ujemnym bilansem, notując odpowiednio 0,97 i 1,39 procent straty. Wartość obrotu wyniosła 1 079 milionów złotych.