• Informacje na temat:

    wartość korony czeskiej do złotówki

Artykuły na temat: wartość korony czeskiej do złotówki
  • W 2018 r. złoty się umocni?

    Analitycy instytucji płatniczej AKCENTA zakładają, że Rada Polityki Pieniężnej podniesie stopy procentowe w 2018 r. - wcześniej niż zapowiada. Zdaniem ekspertów wpłynie to na umocnienie się polskiej waluty.

  • Od 15 sierpnia 2005 r. można nabywać jednostki uczestnictwa nowego funduszu AIG Zrównoważony Nowa Europa. Jest to produkt o polityce mieszanej, w którym około 50 proc. aktywów inwestowana jest na rynku akcji, a pozostała część w papiery dłużne.

  • Dolar amerykański pomimo publikacji słabych danych o spadku zamówień na dobra trwałego użytku w maju m/m o 0,3% (oczekiwany wzrost o 0,5%) umacniał się w stosunku do euro. Zaczęły pojawiać się spekulacje o możliwości podniesienia stóp procentowych przez FED na posiedzeniu zaplanowanym na 29 czerwca o więcej niż 25 pb, choć ten scenariusz jest najbardziej prawdopodobny i uwzględniony w obecnych cenach.

  • Po świątecznej przerwie i pożegnaniu 2006 roku inwestorzy powrócili na rynek z większym animuszem. Pomimo, że pierwszy tydzień roku również był skrócony większość inwestorów już we wtorek postanowiła zakończyć okres ograniczonej aktywności rozpoczęty w przedświątecznym tygodniu.