• Informacje na temat:

  warunki pracy w pkp cargo maszynista

Artykuły na temat: warunki pracy w pkp cargo maszynista
 • PKP Cargo: Stworzymy półtora tysiąca nowych miejsc pracy

  Od początku 2014 roku PKP Cargo zatrudniło aż 800 osób, które na koszt spółki przechodzą właśnie szkolenie na maszynistów. W samym 2015 roku przyjęto do pracy już 300 kandydatów, a do końca roku spółka chce zatrudnić kolejnych 200 osób. Spółka zapowiada, że tak intensywna rekrutacja będzie kontynuowana także w kolejnych latach.

 • Co dziewiąty odejdzie z PKP Cargo

  Zainteresowanie programem dobrowolnych odejść w PKP Cargo przerosło oczekiwania zarządu. Mimo to, zgodę na odejście otrzymał prawie każdy chętny. Zatrudnienie w grupie spadnie z 26 tys. do 23 tys. osób.

 • PKP Cargo ogłasza sukces, ponad 3 tysiące chce odejść

  Zarząd PKP Cargo chwali się programem dobrowolnych odejść. Ma z niego skorzystać ponad 3 tysiące osób. Większość z nich ma nawet dziesięcioletnie gwarancje zatrudnienia, dostaną sowite odprawy.

 • Odejdź z pracy - dadzą ci 100 tysięcy złotych

  Do 36-krotności miesięcznej pensji (często ponad 100 tys. zł) chce zaproponować PKP Cargo swoim pracownikom w ramach program dobrowolnych odejść - poinformowała spółka w komunikacie. Program miał ruszyć już w grudniu ubr.

 • Niewesołe perspektywy rozwoju polskiej kolei. Potrzebna jest wieloletnia strategia

  Wydaje się, że decydenci zajęci wykorzystaniem środków unijnych jakby nie podnosili oczu znad biurka. Trzeba jednak pytać, jaka będzie polska kolej nie tylko w 2023 roku, ale 10 lat później.