• Informacje na temat:

  wbk fundusze inwestycyjne

Artykuły na temat: wbk fundusze inwestycyjne
 • .... Większa część kapitału (70- -95 proc.) jest lokowana w bezpieczne środki, np. w obligacje, a pozostała np. w fundusze inwestycyjne. Takie lokaty oferuje m.in. Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, Bank BGŻ. 15. Uważaj na fundusze inwestycyjne. Pamiętaj, że ulokowane w nie pieniądze mogą dać zysk większy niż na lokacie, ale i przynieść straty, jeśli inwestycja okaże się nietrafiona. Dokumenty, które...

 • Na co uważać wybierając fundusze inwestycyjne?

  siłę) inwestował na wszystkich ważniejszych rynkach ówczesnego świata kapitałowego. Podobnie jak czynią to dzisiejsze fundusze. I to właśnie geografia jest pierwszym kryterium ich podziału. Są zatem fundusze rynku krajowego i fundusze rynków zagranicznych.

 • Ranking funduszy inwestycyjnych - sierpień 2015 r.

  Tegoroczny sierpień na rynku funduszy inwestycyjnych zaskoczył nawet największych pesymistów. Za najgorsze inwestycje miesiąca uznać można fundusze akcyjne lokujące środki w Chinach, Turcji oraz na rynkach wschodzących. Obronną ręką z sytuacji wyszedł natomiast fundusz Eurogeddon, który zarobił aż 12,82 proc.

 • Saldo wpłat i wypłat do funduszy inwestycyjnych +0,8 mld zł

  Saldo wpłat i wypłat do funduszy inwestycyjnych wyniosło w styczniu około +0,8 mld zł - poinformowały Analizy Online. Najwięcej kapitału netto przyciągnęły fundusze akcyjne - napłynęło do nich 400 mln zł.

 • Sankcje gospodarcze nałożone na Rosję za jej agresję na Ukrainę wywierają wpływ także na polski rynek funduszy inwestycyjnych. Kolejne TFI zdecydowało o likwidacji funduszu akcji rosyjskich.

 • Bank Zachodni WBK podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego portfelową umowę linii gwarancyjnej z regwarancją udzielaną przez Europejski Fundusz Inwestycyjny w ramach programu COSME.

 • Milion bogatych Polaków szuka okazji inwestycyjnych

  Wzrasta liczba zamożnych Polaków. Firma doradcza KPMG szacuje, że już w przyszłym roku będzie ich ponad milion! Najbogatsi kupują luksusowe apartamenty i samochody. Szukają także doradców inwestycyjnych, którzy pomogą im zagospodarować zasoby finansowe.

 • Niskie oprocentowanie lokat skłania Polaków do bardziej ryzykownych inwestycji

  Sektor bankowy obawia się, że z powodu niskich stóp procentowych klienci zaczną wycofywać pieniądze z lokat. Banki liczą na to, że utrzymają tych najzamożniejszych, oferując im doradztwo inwestycyjne i fundusze zarabiające na akcjach i obligacjach. W ten sposób chcą dać klientom możliwość oczekiwanego zarobku na poziomie minimum 5-6 proc.

 • Prezes BZ WBK: Chcemy być numerem jeden w jakości

  Musimy mocniej popracować nad strategią dotyczącą dystrybucji produktów i lepiej zrozumieć oczekiwania klientów dotyczące sposobu kontaktu z bankiem, w tym rolę oddziałów. Zakładam, że w czwartym kwartale powinniśmy mieć pełniejszy obraz - mówi Michał Gajewski, prezes Banku Zachodniego WBK w rozmowie z Moniką Krześniak-Sajewicz i Pawłem Czuryło.

 • DM BZ WBK rekomenduje banki radzi unikać energetyki

  Analitycy DM BZ WBK podwyższył rekomendację dla 5 banków do "kupuj". DM BZ WBK ocenia, że obecnie znane ryzyka w sektorze są już uwzględnione w nadwyżką w cenach akcji banków. Analitycy ostrzegają natomiast przed spółkami energetycznymi które czeka fuzja z zadłużonymi kopalniami.