• Informacje na temat:

  wiadomosci poczta polska

Artykuły na temat: wiadomosci poczta polska
 • Eksperci ostrzegają przed tymi ofertami

  CERT Polska ostrzega przed nieuczciwymi ofertami pracy rozsyłanymi przez pocztę elektroniczną do polskich użytkownik sieci. Wszystkie oferty zachęcają do podjęcia dodatkowej, wyjątkowo dobrze płatnej pracy dla rzekomo dużej, międzynarodowej korporacji.

 • Poczta Polska będzie bardziej cyfrowa

  Poczta Polska chce zostać Narodowym Operatorem Cyfrowym. Jego zadaniem będzie obsługa korespondencji między administracją państwową a obywatelami. Zamiast papierowego awizo Polska Poczta oferuje obecnie powiadomienie cyfrowe. Działalność poczty zakłada coraz większą cyfryzację usług pocztowych.

 • W pracy jesteś szpiegowany!

  Warszawskiego Rozmiar szkody, jaką z tytułu inwigilacji poniósł pracownik, musi ustalić sąd. Na przykład, jeżeli kontrolowana jest poczta elektroniczna, sąd musi wziąć pod uwagę dwie sprzeczne ze(...) Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Polska ratyfikowała Europejską Konwencję Praw Człowieka, a więc podobne sprawy polskich pracowników mogą trafić do Trybunału. Łukasz Guza OPINIA...

 • Poczta Polska ostrzega przed wyłudzaniem pieniędzy

  Cyberprzestępcy wysyłają na losowe numery wiadomości SMS, w których podszywają się pod Pocztę Polską - ostrzega spółka. Na atak najbardziej podatne są osoby, które dopiero złożyły zamówienie i oczekują na przesyłkę.

 • Poczta Polska wydała oświadczenie, w którym podkreśla, że nie ma nic wspólnego z tego typu wiadomościami, i apeluje, aby nie otwierać załączników. Wiadomości podobne do tej, którą otrzymała nasza Czytelniczka, nie są wysyłane przez pocztę. Pod jej pracowników podszywają się oszuści usiłujący wykraść dane z naszych komputerów. Wysyłane przez nich e-maile zawierają...

 • Uwaga na te maile! Oszuści podszywają się pod Pocztę Polską

  Poczta Polska ostrzega przed internetowymi oszustami. Jak ustalił reporter RMF FM Grzegorz Kwolek, pojawiła się kolejna fala fałszywych e-maili, których autorzy podszywają się pod Pocztę. W załącznikach mogą znajdować się złośliwe programy albo wezwania do zapłaty, które mogą być próbą wyłudzenia pieniędzy.

 • Listowne podziękowanie za spotkanie rekrutacyjne - wysyłać czy nie?

  Tak zwany "Thank You letter", czyli list do osoby prowadzącej spotkanie rekrutacyjne, w którym dziękuje się za możliwość rozmowy, to bardzo popularne narzędzie umacniania pozytywnego wizerunku kandydata do pracy stosowane w USA i Europie Zachodniej. Czy w Polsce osoby poszukujące pracy również stosują ten zabieg? Czy może on pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy? A może bardziej zaszkodzi niż pomoże?

 • Lewandowski o TVP: Unikałbym słowa propaganda. Niemieckie media ukrywały masę wiadomości

  To nie jest widzimisię polskiego rządu, żeby nagle regulować rynek mediów. W wielu krajach UE takie przepisy działają - mówi Paweł Lewandowski, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego.

 • ...czekasz na paczkę Poczta Polska ostrzega przed oszustami, którzy się pod nią podszywają. Wysyłają e-maile z adre sów: awizo@poczta-polska.pl lub info@poczta-polska.pl, rzekomo dotyczące awizowania...

 • Katowice w centrum kluczowych reform dla polskiej gospodarki

  Polscy przedsiębiorcy przedyskutują z prezydentem Andrzejem Dudą postulaty zmian na Kongresie Law4Growth 28-30 października w katowickim MCK.