• Informacje na temat:

  wibor prognoza 2015

Artykuły na temat: wibor prognoza 2015
 • GPW: W tym roku bez kokosów na giełdach

  Warszawska giełda w 2015 roku będzie lekko zyskiwać, ale skala wzrostów raczej nie przekroczy 10 proc. uważają eksperci. Uwaga inwestorów będzie koncentrować się na spółkach dywidendowych, pewnym ryzykiem są wyniki banków i energetyki.

 • Prognoza dla rynku Catalyst na rok 2015

  W 2015 roku tendencja do przeprowadzania publicznych emisji na rynku Catalyst powinna powrócić. Zdaniem Emila Szwedy, emisje publiczne będą przeżywały renesans, więcej będzie można zarobić na wzroście cen obligacji na rynku wtórnym.

 • Polska gospodarka w 2016 - podsumowanie w liczbach

  - Słabszy niż przed rokiem wzrost gospodarczy, wyższe przychody przedsiębiorstw niefinansowych, najniższe od 25 lat bezrobocie, najdroższy od 14 lat dolar - to niektóre z danych charakteryzujących stan naszej gospodarki na koniec 2016 r., zebrane przez Gerda Broker.

 • RPP pozostawiła stopy procentowe bez zmian

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie - poinformowała w komunikacie Rada po zakończonym w piątek dwudniowym posiedzeniu. Na pytanie dziennikarki, czy słabsze dane z gospodarki, w tym odczyt PMI w maju, nie wzmocniły zainteresowania Rady obniżką stóp procentowych, Belka odpowiedział: "Ma pani rację".

 • Frank ma spaść do 3,22 zł, raty jednak wzrosną

  Według najnowszych prognoz mBanku kurs franka będzie spadał w kolejnych latach. W 2021 r. ma wynieść średnio 3,22 zł. Niestety, zdaniem banku w przyszłości istotnie wyższe będą stopy procentowe w Szwajcarii.

 • - W I kwartale 2015 r. wypracowaliśmy wyniki finansowe wyższe od prognoz analityków. Takie rezultaty, uzyskane w relatywnie trudnym otoczeniu, potwierdzają, że nasza strategia handlowa bardzo dobrze wpisuje się w obecne realia rynkowe - mówi Dariusz Lubera, prezes TAURON Polska Energia. - Warto jeszcze raz podkreślić korzyści, jakie przynosi nam obecność w całym energetycznym łańcuchu wartości

 • Od miesiąca WIBOR, czyli ważny składnik oprocentowania kredytów, rośnie. Co więcej, prognozy wskazują, że to dopiero początek wzrostu kosztu kredytów. Z rosnącymi ratami trzeba się liczyć przez co najmniej dwa najbliższe lata - wynika z danych, które zebrał Lion's Bank.

 • Raport bieżący nr 20/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Global Cosmed S.A. z siedzibą...

 • W roku obrotowym 2015/2016 roku zrealizowaliśmy wszystkie założone cele strategiczne: zadebiutowaliśmy na parkiecie głównym GPW w Warszawie, rozbudowaliśmy sieć sprzedaży o nowe punkty oraz rozwinęliśmy ofertę asortymentową. W omawianym roku pobiliśmy kolejny rekord i odnotowaliśmy najwyższą w historii spółki sprzedaż na poziomie 312 mln zł oraz ponad 9 mln zł zysku netto, co daje odpowiednio 31