• Informacje na temat:

  wizzair

Artykuły na temat: wizzair
 • ...1. Szukając taniej oferty w internecie, nie ograniczajmy się do popularnych wyszukiwarek biletów (np. www.esky.pl, skyscanner.net, www.fly4free.pl czy www.tanie-loty.com.pl). Warto również zaglądać bezpośrednio na strony przewoźników, i to nie tylko tych najtańszych (np. Ryanair, Wizzair czy easyJet). Rejsowe linie lotnicze także miewają atrakcyjne promocje (np. LOT zamieszcza interesujące...

 • Węgierska tania linia lotnicza WizzAir zapowiedziała we wtorek "największy program inwestycyjny w swojej historii", w ramach którego kupi 21 nowych samolotów Airbus A320 i otworzy 70 nowych połączeń.

 • Polacy w gminie Verran - doskonałe miejsce do życia

  ..., piasku i kamienia (Norwegian Aggregates AS) oraz piłowaniem i wierceniem w betonie (Betongsaging & CO Kjerneboring). Jak dojechać Do Verran najlepiej dotrzeć samolotem tanich linii lotniczych Wizzair...

 • Wizzair uruchomi połączenia z Katowic do Dubaju

  To ma być bardzo długa i relatywnie tania podróż - węgierski Wizzair uruchamia loty z Katowic do Dubaju.

 • Londyn dla początkujących

  ...lotnicze z Londynem: Wizzair, Ryanair, EasyJet, Germanwings i AerLingus. Nad Tamizę możesz też pojechać autobusem. Przejazd autokarem z Warszawy do Londynu trwa średnio 24-28 godzin. Wszystkie...

 • Lublin ma połączenie lotnicze z Kijowem. To szczególnie ważna informacja dla obywateli Ukrainy studiujących i pracujących w Polsce.

 • Koniec z bezpłatnym bagażem podręcznym. Zobacz nowe limity w tanich liniach lotniczych

  W ostatnich latach limity i wymiary bagażu w tanich liniach lotniczych dość często się zmieniały, co nie ułatwiało życia pasażerom. Sprawdź, jakie są obowiązujące obecnie limity.

 • Koniec tanich lotów z Modlina? Niewykluczone jest zamknięcie portu lotniczego

  Nad lotniskiem zebrały się czarne chmury. Niewykluczone jest zamknięcie portu, bo udziałowcy wciąż nie porozumieli się w sprawie finansowania pilnych inwestycji.

 • Ryanair podbija polski rynek. Touroperatorzy stawiają na tanie linie

  Biura podróży coraz chętniej współpracują z Ryanairem. Rynek powoli oddają linie czarterowe. Zyskują natomiast klienci, płacąc mniej za wycieczkę. Zwłaszcza jeśli zamówią ją odpowiednio wcześnie i nie wezmą ze sobą dużego bagażu.

 • Rośnie liczba skarg na linie lotnicze

  Wściekli pasażerowie koczujący na walizkach - to staje się normą. Ten rok będzie rekordowy pod względem liczby skarg na linie lotnicze. Dane Urzędu Lotnictwa Cywilnego są jednoznaczne: od czerwca do sierpnia Polacy złożyli 1308 skarg, czyli o ponad 30 proc. więcej niż w roku poprzednim. W porównaniu do wakacji 2014 r. liczba ta zwiększyła się o ponad 50 proc. To i tak kropla w morzu - z badań wynika, że ponad 90 proc. pasażerów nie dochodzi swoich praw, akceptując niedogodności.