• Informacje na temat:

  władysław kosiniak kamysz

Artykuły na temat: władysław kosiniak kamysz
 • Minister Kosiniak-Kamysz: To dobry czas na podwyżki wynagrodzeń

  Minister Władysław Kosiniak-Kamysz szuka sposobów na zatrzymanie w kraju młodych Polaków szukających pracy za granicą. Szef resortu pracy uważa, że wzrost gospodarczy powinien się wreszcie przełożyć na podwyżki pensji.

 • PSL proponuje ustawę "emerytura bez podatku"; dzięki niej emeryci i renciści zyskają 20 proc. świadczenia - powiedział w środę prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, że jest to sztandarowy projekt PSL, z którym ugrupowanie pójdzie do wszystkich kolejnych wyborów.

 • ​Kosiniak-Kamysz: PSL zgłosi w poniedziałek projekt dotyczący emerytur

  Klub PSL złożył w Sejmie projekt ustawy umożliwiający przejście na emeryturę po 40 latach stażu pracy - poinformował w poniedziałek minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak dodał, projekt dotyczy ubezpieczonych w ZUS i KRUS.

 • Kosiniak-Kamysz: Znosimy wiek emerytalny

  - Propozycje zmian w systemie emerytalnym wymusza rzeczywistość. Zdaniem ministra pracy nie tworzy to atmosfery dowolności ruchów i nie pozbawia państwa wiarygodności - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" minister Kosiniak-Kamysz.

 • ​Kosiniak-Kamysz: Ograniczenie umów terminowych wzmocni pozycję pracowników

  ...- Ograniczenie umów terminowych - przewidziane w rządowym projekcie ustawy - wzmocni pozycję pracowników na rynku pracy - przekonywał minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz w środę w Katowicach podczas VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

 • Walka ze smogiem polską racją stanu - Kosiniak-Kamysz

  - Walka ze smogiem jest polską racją stanu - mówił w poniedziałek w Krakowie szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, prezentując przygotowany przez ludowców Narodowy Program Antysmogowy.

 • Kosiniak-Kamysz: Będą zmiany w Kodeksie pracy

  Według części agencji, w najbliższych dwóch latach w Polsce powstanie około 430 tysięcy nowych miejsc pracy. Minister pacy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz wśród najważniejszych(...) specjalne dotacje i niskooprocentowane pożyczki przeznaczone na rozwój polskiego biznesu - ocenia Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • W. Kosiniak-Kamysz: Nie odpuścimy sprawy emerytur

  Prezes PSL zapowiada dalszą walkę o zwolnienie emerytur ze wszystkich składek. Projekt ludowców miał być rozpatrywany wczoraj, jednak posiedzenie Sejmu zostało przerwane i będzie wznowione we wtorek.

 • Władysław Kosiniak-Kamysz chce rozmawiać o płacy minimalnej

  Władysław Kosiniak-Kamysz chce powrotu do dialogu ze związkowcami. Minister jest gotów rozmawiać między innymi o płacy minimalnej, ale nie chce słyszeć o wycofaniu się z elastycznego rozliczania czasu pracy.

 • Konkurs na nowego prezesa ZUS został rozpisany - poinformował IAR minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz.