• Informacje na temat:

  wnętrza ze smakiem

Artykuły na temat: wnętrza ze smakiem
 • Czarna wizja rynku pracy: Etat tylko dla najlepszych. Reszta z nas będzie wegetować

  Dużo roboty, mało rąk i głów, które mogłyby ją wykonywać. Wysokie pensje, poszanowanie dla każdego, kto będzie mógł i chciał pracować. Zwłaszcza dla starszych osób, bo to najcenniejsi pracownicy. Etaty zamiast śmieciówek, duża rola związków zawodowych, pracodawcy dbający o komfort pracowników. To jeden z możliwych scenariuszy mówiących o tym, w jaki sposób będzie wyglądał rynek pracy w Polsce A.D. 2040. Równie realny jak kilka innych.

 • Styl loftowy w salonie!

  Mieszkanie w stylu loft to surowe wnętrza o nowoczesnym charakterze. Na styl loftowy w swoim mieszkaniu decydują się nie tylko ludzie młodzi w wielkich miastach. Styl ten zatacza coraz szersze kręgi, bo ma w sobie design, któremu trudno odmówić wyjątkowego klimatu. Czym jest styl loftowy i jak przenika na nowoczesne salony? Sprawdzamy, gdzie najlepiej postawić na styl loft i jak urządzić

 • Łazienka na poddaszu - inspiracje, pomysły i koszty

  Łazienka na poddaszu może zostać urządzona ze smakiem oraz w niemal dowolnej stylizacji. Jednak aranżacja łazienki ze względu na skosy i wysokość ścianek kolankowych może nastręczać pewnych trudności. Pomysłów możemy szukać, inspirując się zarówno stylami nowoczesnymi, jak i klasycznymi. Jednak projekt łazienki w danej estetyce musi uwzględniać jej ograniczenia oraz uwypuklać zalety. Podpowiadamy

 • Wielki błękit czy ciepły beż - idealne kolory w twoim salonie

  Chcesz poznać charakter człowieka? Spójrz na jego salon. Wystrój tego pomieszczenia może dużo powiedzieć o domownikach. Ważny jest styl mebli oraz dodatki, które podkreślają indywidualny charakter pokoju dziennego. Jednak główną rolę w aranżacji salonu pełni kolor ścian. Jakie kolory są obecnie modne?

 • Jak urządzić idealne mieszkanie?

  Nasze otoczenie ma wpływ na samopoczucie i jakość życia, dlatego wybór odpowiedniego mieszkania powinien być starannie przemyślany. Musi w nim być miejsce na wszystko, nie tylko na to, czego potrzebujemy, ale również to, co pozwoli nam spełniać swoje pasje.

 • Dynamiczny rozwój marketingu sensorycznego to odpowiedź rynku na potrzeby klientów - świadome i te niezwerbalizowane. Mają one ogromny wpływ na skojarzenia z daną marką, które pojawiają się w naszych umysłach. Co więcej, jako kupujący jesteśmy coraz bardziej wrażliwi na to, w jaki sposób dany brand komunikuje się z nabywcami i czy składane obietnice są wiarygodne i spójne z jego tożsamością.

 • Jakich trików używają sprzedawcy aby zachęcić klientów do dalszych zakupów?

  Ustawienie produktów w sklepie nie jest przypadkowe. Dlaczego pewne produkty stoją w zasięgu wzroku? Jakich trików używają sprzedawcy aby zachęcić klientów do dalszych zakupów?

 • Szóstka w totka na rezydencję

  Kto nie marzy o domu z pięknym ogrodem, basenem, sauną i wszystkimi udogodnieniami lub o apartamencie w chmurach z widokiem aż po horyzont? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten sen się ziścił. Wystarczy raz skreślić sześć cyfr, aby zamieszkać jak król.

 • Polacy najbardziej doceniają promocje w kategoriach Zdrowie i Uroda

  Z danych prezentowanych w raporcie "Smart Okazje - zwyczaje zakupowe Polaków 2017", wynika, że klienci oceniają ogólnodostępne promocje na mocną 4, w skali od 0 do 5.

 • Zagraniczne aukcje pełne polskich skarbów

  Co roku w wyniku kradzieży giną w Polsce dziesiątki, czy nawet setki dzieł sztuki. W krajowym wykazie zabytków skradzionych lub wywiezionych za granicę niezgodnie z prawem znajduje się ponad 63 tysiące pozycji.