• Informacje na temat:

  wodny park pod warszawą

Artykuły na temat: wodny park pod warszawą
 • Deweloperzy niewzruszeni smogiem. Rabatów brak, a samego zjawiska nie monitorują. Czekają na reakcję klientów?

  Ankieterzy Instytutu Badawczego ABR SESTA, podając się za potencjalnych klientów, sprawdzili oferty we wszystkich miastach wojewódzkich. Część firm wyjaśniała im, że smog nie jest powodem do upustu(...) podpowiadają, aby konsumenci masowo zwracali się do deweloperów w tej sprawie. Pojedyncze głosy niczego nie zmienią, zwłaszcza w czasie dobrej koniunktury. Ale setki czy tysiące klientów mogą wywołać

 • Polnord SA, jeden z największych deweloperów w Polsce, obchodzący w tym roku swoje 40-lecie, rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach drugiego etapu osiedla Fotoplastykon w Gdańsku. Na klientów czeka 161 lokali, które powstaną w trzech kameralnych budynkach - dwóch czteropiętrowych i jednym trzypiętrowym.

 • Jak reklamować nieudany wyjazd wakacyjny, ile kosztuje rozmowa telefoniczna za granicą, mobilne aplikacje ułatwiające podróż. O tych oraz innych ważnych sprawach przy planowaniu letniego wypoczynku przypomina 40 instytucji biorących udział w siódmej edycji akcji Przed wakacjami, co warto wiedzieć?

 • Rok 2016 w gospodarce: Czas wielu zmian (1.)

  Rok 2016 to czas wielu zmian w polskiej gospodarce. Wiele działo się w podatkach, zmiany objęły też spółki Skarbu Państwa, doszło do zmian w NBP i RPP. Ważnym wydarzeniem było też przyjęcie przez rząd w lutym "Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju".

 • Raport bieżący nr 16/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Wielton S.A. ("Spółka”, "Emitent”)...

 • 2016 w gospodarce czasem wielu zmian!

  Rok 2016 to czas wielu zmian w polskiej gospodarce. Wiele działo się w podatkach, zmiany objęły też spółki skarbu państwa, doszło do zmian w NBP i RPP. Ważnym wydarzeniem było też przyjęcie przez rząd w lutym "Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju".

 • Rok 2016 w gospodarce: Czas wielu zmian (2.)

  Rok 2016 to czas wielu zmian w polskiej gospodarce. Wiele działo się w podatkach, zmiany objęły też spółki skarbu państwa, doszło do zmian w NBP i RPP. Ważnym wydarzeniem było też przyjęcie przez rząd w lutym "Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju".

 • Zarobimy 4 mld zł na turystach

  W tym roku do Polski przyjedzie - jak szacuje Instytut Turystyki - 16,3 mln turystów zagranicznych, którzy wydadzą 4 mld USD. Najlepiej swoje regiony pod względem turystycznym promują Kraków, Trójmiasto, Łódź i Wrocław. Warszawa przoduje natomiast w turystyce biznesowej.

 • Raport bieżący nr 22/2009 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki "Energopol-Południe" S.A....

 • Zarząd Spółki pod firmą "Budopol - Wrocław" S.A. podaje treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 10 grudnia 2002...