• Informacje na temat:

  wojciech inglot

Artykuły na temat: wojciech inglot
 • Specjalne strefy ekonomiczne: Maszynki do produkowania miejsc pracy

  ...- wylicza Krzysztof Inglot, dyrektor działu rozwoju rynków w spółce Work Service. Przyjmują każdego Potwierdzają to inne agencje pracy działające na polskim rynku. A jako dowód wymieniają mielecką SSE(...) przychodnię, która przyjmuje pracowników i wykonuje badania w zakresie medycyny pracy. Zakres działania placówki ulegnie jednak już niedługo rozszerzeniu, bo wzbogaci się ona o szpital - dodaje Wojciech...

 • Zarząd spółki Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA ("Emitent") informuje, że w związku z odbywaniem Nadzwyczajnego Walnego zgromadzenia...

 • Kostrzewa: Biznesowy oskar otwiera wiele drzwi

  Część dużych polskich przedsiębiorców czeka wciąż na odkrycie i naszym celem jest pokazywanie właśnie tych, których warto naśladować - mówi Wojciech Kostrzewa, przewodniczący kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu, który liczy także, że nowy rząd Mateusza Morawieckiego zmniejszy skalę niepewności wśród przedsiębiorców.

 • Niechętnie podbijamy rynki rozwijające się

  Choć nasza gospodarka rośnie, polskie firmy wcale gremialnie nie zdobywają rynków krajów rozwijających się. Kraje te mają zaledwie dziewięcioprocentowy udział w naszym eksporcie.

 • Polska szminka w Las Vegas

  Przemyska firma Wojciecha Inglota ma już ponad 70 sklepów za granicą, m.in. w USA. Planuje otworzyć kolejne - informuje "Rzeczpospolita".

 • Polska pozostanie wśród najlepszych!

  Mimo spowolnienia gospodarczego na świecie, handel międzynarodowy będzie rósł: w 2013 roku o ok. 5 proc., a w kolejnych latach przyspieszy do ok. 6-7 proc. rocznie, wynika z prognoz ekonomistów HSBC i firmy badawczej Oxford Economics, autorów opublikowanego w tym tygodniu raportu pt. "Global Connections".

 • Ministerstwo Gospodarki prognozuje dobre czasy dla eksportu

  Zdaniem analityków HSBC i Oxford Economics naszą gospodarkę czeka spowolnienie. Oczekują oni osłabienia polskiego handlu na koniec 2012 roku, niemniej jednak już w latach 2013-2015 powinno dojść do odbicia, a w dłuższej perspektywie Polska może znaleźć się w gronie najlepszych gospodarek pod względem wzrostu aktywności handlowej.

 • Bardzo słabe dane z polskiej gospodarki

  Według wstępnych danych, produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w grudniu 2012 r. o 10,6 proc. niższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 7,7 proc.) i o 14,2 proc. niższa w porównaniu z listopadem 2012 r. Po wyeliminowaniu wpływu czynników o charakterze sezonowym produkcja sprzedana przemysłu ukształtowała się na poziomie o 5,1 proc. niższym niż w analogicznym miesiącu 2011 r. i o 1,9 proc. niższym w porównaniu z...