• Informacje na temat:

  wolomin skok

Artykuły na temat: wolomin skok
 • Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK-i). Sześć z nich: SKOK Stefczyka w Gdyni, SKOK Kujawiak we Włocławku, SKOK Nike w Warszawie, SKOK Wołomin, SKOK Jaworzno i SKOK Piast w Tychach zostało(...) sobie przez SKOK-i możliwości wypowiedzenia umowy w przypadku wycofania pożyczki z oferty. Inne niezgodne z prawem działania to pobieranie odsetek liczonych nie tylko od całkowitej kwoty kredytu...

 • Zarzuty tzw. prania brudnych pieniędzy w sprawie SKOK Wołomin usłyszeli b. prezes zarządu tego SKOK oraz b. członek zarządu spółki właściciela telewizji TVR - poinformowała w piątek PAP Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

 • ...chcieli natychmiast wycofać swoje pieniądze. W takich sytuacjach nie powinniśmy wpadać w panikę. Nasze pieniądze powierzone bankom i Spółdzielczym Kasom Oszczędnościowo-Kredytowym (SKOK) są bezpieczne. Nawet jeśli bank lub SKOK ogłosi upadłość i będzie niewypłacalny, odzyskamy je dzięki Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu (BFG). BGK gwarantuje zwrot pieniędzy powierzonych bankowi lub SKOK...

 • Bez ofert w drugim przetargu na SKOK Wołomin

  Sąd Rejonowy w Warszawie zobowiązał w poniedziałek syndyka SKOK Wołomin do poddania pod głosowanie na radzie wierzycieli uchwały o odstąpieniu od jego sprzedaży. Sąd poinformował, że w drugim przetargu na zakup upadłego SKOK Wołomin do Sądu nie wpłynęły oferty kupna.

 • SKOK Wołomin gotowy na zmiany w zarządzie. Wczoraj poinformowano o zatrzymaniu prezesa i wiceprezesa Kasy, na wniosek Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

 • Kasa będzie wystawiona na przetarg za 1 zł - bez 200 mln zł zdeponowanych przez syndyka na lokatach - pisze piątkowa "Rzeczpospolita".

 • Prezes i wiceprezes SKOK Wołomin usłyszeli zarzuty

  Prezes SKOK Wołomin Mariusz G. i wiceprezes Mateusz G. usłyszeli zarzuty działania na szkodę kierowanej przez nich firmy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Prokuratura wystąpiła o ich tymczasowe aresztowanie.

 • KNF wystąpi z wnioskiem o upadłość SKOK w Wołominie

  Komisja Nadzoru Finansowego zdecydowała o wystąpieniu z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Wołomin - podała KNF w komunikacie. Wniosek jest związany z utratą możliwości regulowania przez SKOK Wołomin swoich zobowiązań w zakresie wypłaty środków wobec deponentów.

 • Członkowie zarządu SKOK Wołomin zatrzymani

  Prezes SKOK Wołomin Mariusz G. i wiceprezes Mateusz G. zostali zatrzymani na polecenie Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. w ramach śledztwa dot. działania na szkodę kierowanej przez nich firmy. KNF żąda od SKOK wyjaśnień.

 • Nowe zarzuty dla szefów SKOK Wołomin

  Rozszerzono zarzuty dla szefów SKOK Wołomin, podejrzanych o gigantyczne wyłudzenia na szkodę tej instytucji. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, prokuratura zarzuciła Mariuszowi G. i Mateuszowi G. wyłudzenie prawie pół miliarda złotych.