• Informacje na temat:

  wolomin skok

Artykuły na temat: wolomin skok
 • Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK-i). Sześć z nich: SKOK Stefczyka w Gdyni, SKOK Kujawiak we Włocławku, SKOK Nike w Warszawie, SKOK Wołomin, SKOK Jaworzno i SKOK Piast w Tychach zostało(...) sobie przez SKOK-i możliwości wypowiedzenia umowy w przypadku wycofania pożyczki z oferty. Inne niezgodne z prawem działania to pobieranie odsetek liczonych nie tylko od całkowitej kwoty kredytu...

 • Zarzuty tzw. prania brudnych pieniędzy w sprawie SKOK Wołomin usłyszeli b. prezes zarządu tego SKOK oraz b. członek zarządu spółki właściciela telewizji TVR - poinformowała w piątek PAP Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

 • ...chcieli natychmiast wycofać swoje pieniądze. W takich sytuacjach nie powinniśmy wpadać w panikę. Nasze pieniądze powierzone bankom i Spółdzielczym Kasom Oszczędnościowo-Kredytowym (SKOK) są bezpieczne. Nawet jeśli bank lub SKOK ogłosi upadłość i będzie niewypłacalny, odzyskamy je dzięki Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu (BFG). BGK gwarantuje zwrot pieniędzy powierzonych bankowi lub SKOK...

 • SKOK Wołomin gotowy na zmiany w zarządzie. Wczoraj poinformowano o zatrzymaniu prezesa i wiceprezesa Kasy, na wniosek Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

 • Prezes i wiceprezes SKOK Wołomin usłyszeli zarzuty

  Prezes SKOK Wołomin Mariusz G. i wiceprezes Mateusz G. usłyszeli zarzuty działania na szkodę kierowanej przez nich firmy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Prokuratura wystąpiła o ich tymczasowe aresztowanie.

 • KNF wystąpi z wnioskiem o upadłość SKOK w Wołominie

  Komisja Nadzoru Finansowego zdecydowała o wystąpieniu z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Wołomin - podała KNF w komunikacie. Wniosek jest związany z utratą możliwości regulowania przez SKOK Wołomin swoich zobowiązań w zakresie wypłaty środków wobec deponentów.

 • Członkowie zarządu SKOK Wołomin zatrzymani

  Prezes SKOK Wołomin Mariusz G. i wiceprezes Mateusz G. zostali zatrzymani na polecenie Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. w ramach śledztwa dot. działania na szkodę kierowanej przez nich firmy. KNF żąda od SKOK wyjaśnień.

 • Nowe zarzuty dla szefów SKOK Wołomin

  Rozszerzono zarzuty dla szefów SKOK Wołomin, podejrzanych o gigantyczne wyłudzenia na szkodę tej instytucji. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, prokuratura zarzuciła Mariuszowi G. i Mateuszowi G. wyłudzenie prawie pół miliarda złotych.

 • Klienci SKOK Wołomin nie odzyskają swoich pieniędzy?

  - Krajowa SKOK zrobiła wszystko, żeby uratować kasę z Wołomina - zapewniają jej przedstawiciele. Prawie 800 klientów, którzy na kontach tego podmiotu zgromadzili więcej niż równowartość 100 tysięcy euro, może nie odzyskać swoich pieniędzy.

 • - Syndyk SKOK Wołomin, żądając dziś o członków upadłej kasy wpłat na rzecz pokrycia 2,26 mld zł strat, powołuje się na ustawę o SKOK i statut SKOK Wołomin - mówił w czwartek przed sejmową komisją finansów wiceprzewodniczący KNF Wojciech Kwaśniak.