• Informacje na temat:

    wpłatomaty pko bp sa

Artykuły na temat: wpłatomaty pko bp sa
  • Kilka banków zapowiada na najbliższy weekend przerwy techniczne spowodowane pracami modernizacyjnymi. W ich wyniku klienci będą mieli w określonych godzinach utrudniony dostęp do niektórych bankowych usług on-line, a niekiedy także do bankomatów.

  • Bezprowizyjna wpłata gotówki na firmowe konto możliwa tylko w nielicznych bankach

    Przedsiębiorca, który wpłaca na konto swojej firmy 30 tys. zł, może zapłacić za to nawet 150 zł prowizji, jeśli dokonuje wpłaty gotówkowej w kasie banku. Bezpłatne wpłaty tego typu są możliwe tylko w kilku bankach, w niewielu z nich znajdziemy także bezprowizyjne wpłatomaty - wynika z ankiety Tax Care, przeprowadzonej w 26 bankach.

  • W weekend z tych bankomatów pieniędzy nie wybierzesz

    W weekend 11-12 czerwca problemy z wypłatą gotówki oraz płaceniem kartami będą mieć klienci: ING Banku, BZ WBK, mBanku, Multibanku, PKO BP oraz Nordei. A klienci Pekao SA nie skorzystają z usług internetowych. Powodem są przerwy techniczne w bankach.

  • Ponad połowa z 27 przepytanych przez Tax Care banków nie pozwala przedsiębiorcom na bezpłatne wpłaty gotówkowe na firmowe konto - za każdą taką operację prowadzący działalność gospodarczą muszą zapłacić przynajmniej kilka złotych prowizji.