• Informacje na temat:

  wprost pl tygodnik

Artykuły na temat: wprost pl tygodnik
 • "Wprost": Setka najbogatszych Polaków ma 142 mld zł

  Na pierwszym miejscu tegorocznej listy Wprost 100 najbogatszych Polaków znalazł się Michał Sołowow, za nim Zygmunt Solorz i rodzeństwo Kulczyków. Największy spadek wobec ubiegłorocznego zestawienia zaliczył Leszek Czarnecki - spadł o 15 pozycji na 22. miejsce. Polscy krezusi zgromadzili 142 mld zł.

 • W którą stronę skręci tygodnik "Wprost"?

  Tomasz Wróblewski został nowym redaktorem naczelnym tygodnika Wprost, zastąpi na tym stanowisku Sylwestra Latkowskiego - poinformował wydawca w poniedziałek. Wydawca zapewnia, że b. naczelny nadal będzie cieszyć się ochroną prawną, i że nie planuje zwolnień.

 • Śmiercionośna praca

  ...awanse, a za kilka dni miała wyjechać do Londynu na praktykę zawodową. Dwa lata temu tygodnik "Wprost" opisał przykład polskiego karoshi. 36-letni szef marketingu w oddziale globalnego koncernu zmarł(...) Japonii, która kładzie nacisk na pracę i poświęcanie się dla dobra ogółu. Ale śmierć z przepracowania (chociaż nie jest określana wprost tym terminem) występuje również w krajach zachodnich należących...

 • Naczelny "Wprost" Tomasz Wróblewski czysty, zarzuty MON bezpodstawne

  Tomasz Wróblewski, redaktor naczelny Tygodnika Wprost, nie miał niezgodnych z dziennikarską etyką powiązań z PZL Mielec. Zarzuty resortu obrony nie mają podstaw.

 • Będzie kasacja od środowego wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie, który nakazał wydawcy "Wprost" przeprosić Michała Tuska za sugestię popełnienia przez niego przestępstwa w aferze Amber Gold. Poinformował o tym w komunikacie wydawca tygodnika.

 • Rząd PiS szykuje zmiany w mediach

  MKiDN dostrzega konieczność wprowadzenia przepisów prawnych dotyczących koncentracji kapitału na rynku medialnym - napisał wicepremier minister kultury Piotr Gliński w odpowiedzi na interpelację poselską. Treść odpowiedzi cytuje na swych stronach internetowych tygodnik "Wprost".

 • Druga strona taśmy

  Ciekawe, że tak mało osób interesuje się dziennikarzami, którzy upublicznili rozmowy ministra Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem NBP Markiem Belką. Ale czy na pewno mało osób?

 • 5 października br. URSUS S.A. został nagrodzony przez tygodnik "Wprost" tytułem Innowatora 2015 r. w sektorze przemysłu. Spółkę uznano za jeden z podmiotów najdynamiczniej rozwijających się w sektorze nowoczesnych technologii. URSUS posiada własne centrum B+R, gdzie prowadzi prace nad rozbudową oferty produktowej opartej na innowacyjnych rozwiązaniach, m.in. konstrukcją układu transmisji do

 • Banki, które poniosłyby straty z tytułu przewalutowania, będą mogłyby płacić mniejszy podatek bankowy - zapowiedział w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" Paweł Szałamacha, poseł PiS.

 • Prawomocny nakaz przeprosin za zarzut agenturalności wobec prof. Ceynowy

  Poprzedni wydawca "Wprost", jego dawny naczelny Stanisław Janecki oraz była dziennikarka Dorota Kania mają przeprosić b. rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof. Andrzeja Ceynowę za zarzut agenturalności - uznał prawomocnie sąd. Nie muszą mu jednak płacić 150 tys. zł zadośćuczynienia, jak orzekł sąd I instancji.